Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A saját apám felettese lettem....

A saját apám felettese lettem. Ti el tudnátok fogadni ezt a tényt a helyemben?

Figyelt kérdés
2020. jan. 4. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
Inkább az apádat sajnálom, nem téged...
2020. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Lelked rajta...
2020. jan. 4. 14:23
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
Te konolyan azt hiszed, hogy te vagy itt azg áldozat? :) röhejes vagy és szánalmas. Nem gondolkoztál még rajta, hogy mással ez miért nem fordult még elő. Na ugye, bukta
2020. jan. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Miért gondolod hogy mással ez nem fordult elő? Itt komoly gondok vannak.
2020. jan. 4. 14:29
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

"hogy mással ez miért nem fordult még elő."


Én több olyan esetet láttam, ahol valaki a saját apjának vagy annyának a főnöke volt.

Ők ebből nem csináltak gondot.

2020. jan. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
Annyának? Ó te jó ég..Nem, ez nem normális. Bár egy normális munkahelyen nem.is dolgozhathak együtt családtagok, úgyhogy ilyen nem is történhet meg. Putrifalván lehrlet, hogy ez normális. De sosem értettem hogy lehet egy döntésképtelen lúzer alak valakinek is a főnöke, aki egy egyszerű kérdést sem tud magától.eldonteni
2020. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Dolgoztam egy építőipari kft-nèl, a főnök a saját apja és öccse főnöke volt, sokszor ki sem fizette őket. Lecsalogatta őket 300-400 km-rel arrébb dolgozni 1-2 hónapra a legvégén meg kibökte, hogy "Amúgy ez ingyen meló volt."

A saját apja ment ki ezután hozzá, ràrúgta az ajtót és elvitt tőle egy csomó fúrót, lètràt, tv-t, minden értéket, de még ezek sem fedeztèk azt amit hivatalosan fizetnie kellett volna nekik.

2020. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Mit kell ezen elfogadni? Munkaidőben nincs család, nincs kapcsolat, nincs barátság, mindenki csak beosztott, kolléga, vagy vezető. Munkát pedig nem viszünk haza, szóval amint lejár a műszak, egy szót se a munkáról.
2020. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb munkahelyen van egyfajta szabályzat, hogy közvetlen felettes-beosztott nem lehet közeli hozzátartozó. Persze a kiscégek mások, de rossz, hogy nincs így az Mt-be beépítve.
2020. jan. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"A legtöbb munkahelyen van egyfajta szabályzat, hogy közvetlen felettes-beosztott nem lehet közeli hozzátartozó. Persze a kiscégek mások..."


Sok helyen dolgoztam, de ilyen szabályzatot sehol nem látta. A mostani munkahelyem fővárosi 2000 fő feletti cég, és nincs ilyen.


"egy normális munkahelyen nem.is dolgozhathak együtt családtagok"

Sok nagy cégnél ott dolgozik a fél család, főleg kis településeknél ahol nincs is más lehetőség.

Vettünk fel már testvérpárt. Mindketten alkalmasak voltak - talán pénzfeldobással kellett volna dönteni ki jöhet?

Sokan ajánlották be a gyereküket, vejüket, testvérüket. A rokoni kapcsolat nem lehet akadálya, hogy egy alkalmas embert felvegyenek.



"Annyának? Ó te jó ég..Nem, ez nem normális."


Pl. mutter ajánlására felvették a gyereket. A gyerek okos, pár év után előléptetik. Anyut ki kellene rúgni emiatt?

(kétszer találkoztam ilyennel, egyik Teva gyógyszergyár - nem egy putri cég)

Én a nejem főnöke voltam, de az se okozott gondot.



"A saját apám felettese lettem. Ti el tudnátok fogadni ezt a tényt a helyemben?"

Simán. Te is megtetted azzal, hogy a beosztást elfogadtad.

2020. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!