Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az hogy lehet hogy valaki nem...

Az hogy lehet hogy valaki nem jár be dolgozni mégis kap fizetést?

Figyelt kérdés

Van egy új kolléga, aki már állományba van de majd csak 3 hét múlva jön. A főnök hazaküldte tanulni mert most lesz vmi vizsgája.

Mindenkinek szemetszúrt hogy ez hogy van...

Ilyet lehet? Senki nem tudja kinek a kicsodája amúgy.


2020. jan. 4. 15:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Ha a cég küldte suliba, akkor lehet.
2020. jan. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem a cég küldte, új kolléga, írtam is.
2020. jan. 4. 15:37
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Ha csókos valaki, akkor mindent lehet.
2020. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
67%

Kivette előre az összes szabadságát, hétvégente ledolgozza, vagy egyszerűen jófej a főnök, hogy simán elengedte, mert tudja, hogy fontos a tanulás. Vagy a főnök tudja, hogy ha a kolléga kitanul valami új dolgot, akkor annyival több pénzt fog hozni a cégnek, hogy simán visszahozza majd a kiesést.

Mindenesetre becsüljétek meg, mert ritka az ilyen főnök.

2020. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
És te számfejted a bérét, hogy azt is tudod, hogy fizetett szabadságon van?
2020. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem fizetett szabin van..

Sokan tanulunk még itt, velünk nem tett ilyen engedményeket, de azért megbecsüljük persze...

2020. jan. 4. 15:56
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
home office?
2020. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%

tanulmányi szabadság is van tudtommal.



Kérdezd meg a főnöködet/HR osztályt, ha ennyire érdekel..

2020. jan. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem home office-ba van és nem tanulmányi szabin. De látom akkor valóban lehetetlen értelmes választ találni és totál életszerűtlen. Ha nem látnám el sem hinném hogy ilyen létezik. Elszomorító.
2020. jan. 4. 16:23
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Az miért nem volt jó válasz amit előttem írt valaki és èn is akartam, hogy a főnök tudja hogy a sikeres tanulmánya hasznot fog hozni és képzettebben van rá szükség? Honnan tudod hogy nem a cég kérte hogy végezze el a képzést? Lehet ő valamivel képzettebb/jobb/tapasztaltabb mint ti és ezért szükség van rá hogy az ő tanulmányait támogassák. Annyira undorító hogy nem is ismered, újként bekerül de már áskálódsz és turkálsz a zsebeiben. Minek dolgozol ott ha ennyire nem bízol a főnöködben és nem vagy csapatjátékos?
2020. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!