Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az hogy lehet hogy valaki nem...

Az hogy lehet hogy valaki nem jár be dolgozni mégis kap fizetést?

Figyelt kérdés

Van egy új kolléga, aki már állományba van de majd csak 3 hét múlva jön. A főnök hazaküldte tanulni mert most lesz vmi vizsgája.

Mindenkinek szemetszúrt hogy ez hogy van...

Ilyet lehet? Senki nem tudja kinek a kicsodája amúgy.


2020. jan. 4. 15:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%

Ha 3 hét mulva jön akkor 1 heti fizut kap.

Ott lesz a berlapon pl 20 munkanapbol 5 vagy 6 ledolgozva.

2020. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
75%

Ha ilyen gonoszkodó, rosszindulatú tetvek vannak ott mint te,

már előre sajnálom az új kollégát.

2020. jan. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Mi diplomásak vagyunk, ő vmi okj-t csinál.

Nem lesz haszna a cégnek, ő is mint mi csak egy mezei munkavállaló. És nem vagyunk "gonosz" emberek, nem bántjuk. Ez az oldal arra van hogy kérdezzünk...

Nyilván nem állok ezzel a főnök elé, mint egyikőnk sem, mert kell a munka. El is látjuk, de azért neked sem esne jól ha te dolgoznál míg más nem, aki melletted van, de ugyan azt a bért megkapná, ugye?

2020. jan. 4. 17:13
 14/23 anonim ***** válasza:
81%
Kitalálom! 3 diplomád van
2020. jan. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Csak egy, de köszi h kinézed belőlem így látatlanba is:)
2020. jan. 4. 17:18
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Az alapbére lehet csak ugyanannyi mint nektek.de bérszamfejtesnel a ledolgozott napokat szàmfejtik különben törvenybe ütközöt tennének eleve papiron.
2020. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 16. választ!
2020. jan. 4. 17:20
 18/23 anonim válasza:

Sajnos szerintem ez nem is olyan ritka jelenség. Mindenhol vannak kivételezettek. Az új kollégáknak még nem üzemel a kapu vagy belépőrendszer kis cégeknél meg alapból nincs, tehát mindenki úgy jár kel ahogy akar. A főnök felelőssége ennek ellenőrzése.

Nálunk is van egy új aki egy hétig nem jön mert államvizsgázik, azért tudom mert hr-en vagyok. Neki is így oldják meg.

Így igazából nem lehet nyomonkövetni hogy valóban dolgozik e.

Azért ez nagyon igazságtalan, mert lehet hogy a vezető csak jófej akar lenni vele, vagy ismeri nem tudni. De a többi kollégával ez nagyon inkorrekt.

Egyébként mért lenne a kérdező vagy a kollégái idézem "gonoszkodó, rosszindulatú tetvek" csak mert nem bírják az igazságtalanságot?!

Az meg megint mért lenne baj ha 3 diplomája lenne, nekem 4 van kettőt munka mellett szereztem. Senkit nem érdekelt, hogy hogyan oldom meg. Jah hogy sokaknak egy sincs és már kb. az a "szégyen" ha vki tanult...

Home office-ba nem lehet új dolgozó amúgy sem kb fél évig míg betanul.

2020. jan. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Igen nálunk nincs belépőkapu...

A csoportvezető is mondta h ez nem az ő sara.

Egyébként meg üzenem annak aki azt írta, hogy nem vagyunk csapatjátékosok, hogy egy csapatba mindenki egyenrangú és egyenlő terheket vállal magára legalábbis normális esetben, nem az van hogy valaki megszakad más meg nem csinál semmit.

2020. jan. 5. 12:43
 20/23 anonim ***** válasza:
Azt áruld már el nekem, hogy ennek a kérdésnek mi volt a célja? Egy normális választ sem fogadsz el, csak nyüglődsz, hogy "bezzeg az újfiúnak szabad". Attól, hogy ezt kiírtad ide és nyervogsz, majd be fog menni dolgozni a csávó? Vagy holnap odamész a főnihez és az orra alá dugod, hogy nézze, hogy az internet népe szerint is igazságtalan? Nem tűnt fel, hogy az oldal neve az "gyakori kérdések" és nem "gyakori hiszti"?
2020. jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!