Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy ha egy...

Miért van az, hogy ha egy vezető miatt mondanak fel az emberek, akkor azt mondják, hogy ő ilyen, ehhez kell hozzászokni? Viszont, ha egy alkalmazott megy keresztül miatta jó sok mindenen, akkor őt ìtélik el?

Figyelt kérdés

2020. jan. 12. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon sajnos a főnökök azt csinálnak, amit akarnak, azon kívül, hogy egy dolgozó felmond, semmilyen módon nem tud lépni semmit. Ezek után csodálkoznak, hogy sok helyen munkaerőhiány van, pedig ha megszűnne az urambátyám rendszer, és egyenlő félként tekintenének a dolgozókra, akkor a dolgozók is maradni akarnának az adott munkahelyeken...
2020. jan. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az országban(magyar) egy HR-es és egy főnök azt tesz, amit akar, azt mond, amit akar. A dolgozónak meg kidolgozni a belét van joga maximum. Ennek ellenére még mindig értetlenkednek a munkáltatók, hogy nem találnak munkaerőt, és sokan mondanak fel a régi dolgozók közül is. Hogy mikor fog ez változni, azt nem tudom, de az biztos, hogy ha ez így megy tovább, rengeteg munkahely fog csődöt jelenteni.
2020. jan. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó lenne, hogy ha kormányváltás történne valamikor, akkor onnantól kezdve bevezetnének egy olyan rendszert, amiben a főnökök valóban ugyanolyan emberek lennének, mint az alkalmazottak, és számonkérhetőek lennének, nem tehetnének azt, amit akarnak a beosztottjaikkal.
2020. jan. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%

"mint az alkalmazottak, és számonkérhetőek lennének, nem tehetnének azt, amit akarnak a beosztottjaikkal."



Na és így ki akarna főnök lenni?

Az már úgy nem jó. SZámon kérés? Hát akkor csinálja más.

Mondja ezt (én) egy kisfőnök.

Nem tulaj vagyok, de a cég első embere a tulaj után.

Nem vagyok egyenlő a mezei melóssal, nem is akarok az lenni, de ha annak kéne lennem, akkor azonnal vissza is adnám a főnöki feladatkört. Akkor legyek sima melós, de mindenben!

2020. jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!