Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az emberek szerint az éjszakás...

Az emberek szerint az éjszakásoknak nincs szüksége alvásra vagy mi? Ennyire értetlen mindenki?

Figyelt kérdés

Én értem, hogy sokan nem tudnak elvonatkoztatni a saját életritmusuktól, szokásaiktól, de azért ez már tényleg nevetséges. Éjszakás munkarendben dolgozom, múltkor tőlem és kollégámtól szemforgatva megkérdezte egy ügyfél, hogy „mi akkor most délután meg alszunk??”.

Egy rokonom szintúgy értetlenül állt azelőtt, hogy délután én alszom. Vissza is hallottam, hogy ezen problémázott, hogy „nem kellene már felkelnem?” mikor délután felénk jártak. És hogy én sokáig alszom.

Természetesen pihenőnapokon szintúgy elvárás jópár ember részéről, hogy én legyek elérhető délelőtt. Főnök csodálkozott, hogy miért nem írtam neki vissza telefonon.


Éjszakások, ti is tapasztaljátok ezt a jelenséget a környezetetekben?



2020. jan. 12. 19:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%

Sokak szerint, ha nem vagy ébren legkésőbb reggel 8-kor, akkor nem vagy ember, és kész.

Idióták mindig is lesznek, nem kell foglalkozni velük.

2020. jan. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
87%

"Egy rokonom szintúgy értetlenül állt azelőtt, hogy délután én alszom. Vissza is hallottam, hogy ezen problémázott, hogy „nem kellene már felkelnem?” mikor délután felénk jártak. És hogy én sokáig alszom."


Rokon! Nekem a délután 4 óra, ugyan az, mint neked az éjjel 2.



"Természetesen pihenőnapokon szintúgy elvárás jópár ember részéről, hogy én legyek elérhető délelőtt. Főnök csodálkozott, hogy miért nem írtam neki vissza telefonon."


Velem is volt ilyen, nem a hétvégi pihenő napon! Mondom neki aludtam. De miért nem tudott elérni? Aludtam! De miért nem voltam elérhető? Megfogtam a telefont(saját) és előtte úgy padlóhoz vágtam, hogy ripityára törött. 2 hónapig nem volt telefonom.

2020. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
91%

Igen, én is tapasztalom. Szégyelljem magam, hogy reggel 8-kor fáradt vagyok. Igenis...

Szomorú, de értelmesnek tűnő, vagy annak hitt emberek nem tudják megemészteni ezt az alap infot, hogy aki éjjel dolgozok az alszik, és mindezt nappal teszi.

2020. jan. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!