Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miből lehet észrevenni ha nem...

Miből lehet észrevenni ha nem terveznek velünk hosszútávon egy munkahelyen?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok valakinek?
2020. jan. 16. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Direkt olyan melókat sóznak rád, amiket nagyon nehéz megcsinálni, körülményes, hosszadalmas. Velem is ezt csinálják, bár itt az a szitu, hogy azt várják, hogy felmondjak, holott ezt ők is megtehetnék, de valamiért mégis arra várnak, hogy én lépjek le.
2020. jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Egyre kevesebb munkat biznak rad. A nehezeket folyamatosakat atosztjàk masra.
2020. jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezed a főnököt, miért szívat, akkor nem válaszol érdemben, nem hajlandó veled normálisan beszélgetni. Kb. ilyen esetekben is lehet arra gondolni, hogy nem velünk akarnak dolgozni.
2020. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Egyre kevesebb munkat biznak rad. A nehezeket folyamatosakat atosztjàk masra."


Nem feltétlenül kevés munkát adnak ilyen esetben, lehet hogy épp ellenkezőleg minden vackot veled csináltatnak meg, hogy egy idő után megund, és megírd a felmondást.

2020. jan. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen,azt nem értem miért várják,hogy a munkás lépjen.

Rám inkább könnyű munkákat sóznak,így sokszor fölöslegesnek érzem magam.Több mindent is csinálhatnék ha a főnöknő hajlana rá, nem korlátozna le,de ő a főnök. Néha az az érzésem szabadulni akar tőlem csak nem tudom azért mert nem akarja,hogy ott dolgozzak vagy azért mert nem indul az újonnan nyitott üzlet és faragna a költségvetésen.Az is lehet csak paranoia ez a részemről.De sokszor lekicsinyitve érzem magam és néha mintha szándékosan bár nem annyira látványosan hülyének ejt ki pl.helytelen választ ad a kerdesemre3vagy téves infót. Pedig jó a memóriája, helyén van az esze.De az is lehet csak ideges mert nincs nagyon munkánk és mivel velem dolgozik én vagyok kéznél. Tegnap viszont rendelt ebédet kettőnknek akkor volt jobban munka és boldog volt emiatt.

2020. jan. 16. 19:48
 6/14 anonim ***** válasza:
várd ki a végkielégítést
2020. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6-os nem mondtak még fel,de van olyan érzésem hogy nem biztos hogy megakarnak tartani.
2020. jan. 16. 19:54
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Ez inkább úgy hangzik, hogy problémái vannak, és nem kezeli jól.
2020. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8-as:mármint a főnöknőnek?
2020. jan. 16. 19:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Amikor tudtam hogy a beosztottam nem marad csak könnyü,felelőséget nem igénylő melokat biztam rá.Mondjuk ott eleve próbaidős volt igy nem volt semmi extra lejárt a próbaidő és felmondtak nekik.
2020. jan. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!