Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is fèl felmondani?

Más is fèl felmondani?

Figyelt kérdés
Volt főnököm elkezdett ingatlanozni, engem is el csábított viszont hónapok óta nem kerestem semmit. Mégis olyan lelkiismeretes vagyok folyamatosan azon agyalok hogy mondjam meg neki nem akarom megbántani de ez így felőröl :-(
2020. jan. 26. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő se hülye, tudja hogy neked is kell a pénz. Szerintem nem lesz neki meglepetés.
2020. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1# jól mondod, fogadd meg.
2020. jan. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolod nem tudja?

Az ingatlanozasban pont az a lenyeg ha eladsz egy szazmillios hàzat akkor tied belöle 1 millio.

Altalaban havi norma is van. Azaz meg kell lennie havonta asszem 1-2 ingatlan eladasnak különben alkalmazotti statuszbol ki is rugnanak.


En anno hirdetesszervezö voltam. Ujsagban kellett reklamfelületeket eladnom nagynevü cegnel, elsö honapban még csak potom összegü hirdeteseket tudtam ertékesiteni pl egy hetre 25 30 ezer Ft ert azaz hirdettek kisebb maszek cegek akik a kedvemèrt belementek joindulatbol mert amugy nem is akartak reklamra költeni, milliot utaztam az ÉN költségemen targyalni cégekkel, szerintem ahhoz kepest hogy mindenfele tapasztalat meg szakertelem nelkül söt korabban még nem is dolgoztam szinte sehol, mar itt tartottam hogy tudok ertékesiteni, szerintem jo pont volt, erre bejött az irodavezetö es mindenki elött leorditotta a fejem annyi sem volt benne hogy felrehivjon hogy ez kevés, sik ideg volt az asztalra is csapott, hogy következö honapban minimum elvaras kb hogy felmilliot hozzak, en meg pislogtam hogy ez egy beteg ember, vagy minek ordit?

Mellesleg a havi fizum az utiköltseget sem fedezte amit a munka miatt kifizettem es még ö orditott.


En pedig olyan örömmel probalkoztam gyakorolni akartam es fejlödni, de ez a fönöki magatartas oda vezetett hogy én felmondok inkabb köszi ez nem csapatjatek nem tanulok itt semmit ilyen vezetes alatt.

Bocsi csak kiirtam

2020. jan. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*a hirdetöujsag a nagynevü akiknel dolgoztam.orszagos lapjuk van mindenki ismeri.es ekkora barom fönök àll a hatterében.
2020. jan. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az értékesitöi kommunikaciot stb jobb helyeken megtanitjàk a cégek es kepezik a munkatarsaikat hogy minél nyeröbbek legyenek. Olyan helyeken dolgozz tanulj es fejlödj. Ha tapasztalatlanul nincs melletted/mögötted aki egyengeti az utadat belevon targyalastechnikaba stb ezt natur audidaktakent otthon a net elött ülve nem lehet megtanulni csak élesben. Jo ha van mentor is es ha olyan a cég profilja hogy fejleszti a dolgozoit
2020. jan. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!