Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A gyerek szombati szalagavatój...

A gyerek szombati szalagavatójának mi köze egy felnőtt ember hétfői munkavégzéséhez?

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok hülye csak hogy nem értem az összefüggést.

Egy kollegám ma nem jött dolgozni. Indoka:a gyerekének szombaton volt a szalagavatója.


Biztos én vagyok csak hülye és nem értem: egy szombat délutáni kb 1-2 órás rendezvényen való részvételnek mi köze a hétfői munkavégzéshez?

Főleg hogy közben ott volt a (nyilván szabad) vasárnap?


Mert én meg színházban voltam szombaton, az is volt 2 órás-akkor én se menjek be ere hivatkozva?


2020. jan. 27. 08:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván az első a családban aki eljutott eddig és otthon volt buli, pia hajnalig, aztán ki kellett pihenni.
2020. jan. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Otthon buliztak. Rokonok ott aludtak náluk, ma reggel mentek haza.

Össze kell kapni utánuk a lakást. Ma rílexezik.

1001 oka lehet.

2020. jan. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Balu, ne a kollégáddal foglalkozz, inkább keress tovább állást, ha már ezt elszúrtad:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

2020. jan. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Semmi köze hozzá de ha volt szabija akkor kiveheti, nem?
2020. jan. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

#3


*kac-kac*


:-))))


PS. Nekem most jeleztek vissza! Juhuuu!

2020. jan. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Hú te ilyen nagyon pletykás vagy? Saját életeddel mizu?
2020. jan. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Semmi köze hozzá de ha volt szabija akkor kiveheti, nem?"



Nem mondtam hogy szabin van és nem véletlenül. én annyit írtam ma nem jött. Nincs szabin és épp ez a lényeg. Mert beteget nem jelentett szabin nincs, ugyanakkor benn sincs-de akkor mi is az ő státusza per pill?

Mert egy ember egy munkahelyen

a) benn van

b) betegáll

c) szabi


d) az nincs

Márpedig ő a-b-c egyik se. De akkor mi a státusza?

2020. jan. 27. 10:13
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Az a statusza basszdmeg, hogy magaddal torodjel, fasszert kell beleszolni masok eletebe, idiota.
2020. jan. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Jó nem szólok bele mások életébe. De akkor a melóját se végzem oké?

Akkor nem kapkodom a telefonját nem válaszolom a leveleit nem fogadom az ügyfeleit. Oké nem szólok bele, de akkor a munkájába se. jó lesz így? Vagy így már nem, mert bele ne szóljak de azért a melóját azt végezzem? Igaz?

2020. jan. 27. 10:25
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

10: Honnan tudod, hogy nincs szabin? A főnök kijelentette előtted, hogy "A Géza ma nem jön, de úgy fogom kalkulálni, hogy bent volt."?. Na meg ha ő nincs bent, a munkája egy részét így is, úgy is el kell végezned, nem? Akár szabi, akár táppénz. Evvel az erővel nyaralni se menjen el, mert neked nincs ínyedre?


De mondom, ha ennyire zavarnak ezek a dolgok, máskor, ha új helyet találsz, az interjún ne kérj gondolkodási időt, hanem csapj le rá! :)

2020. jan. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!