Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Igazságtalan vezetők! Kiállni...

Igazságtalan vezetők! Kiállni az ugazunkért vagy meghajolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sok össze tűzésbe ütközünk mostanában az új vezetőnkkel. Alig 1 éve lett ő, pár órát tölt benn a munkahelyen, hogy minket felügyeljen, majd megy is haza. Feltűnt, hogy terhelhető vagyok, ami miatt a többség munkája is rám szakad,olyan is, ami munkámon kívüli feladat. Míg más (nem mindenki), de páran kevesebb munkával ugyan annyi fizut kapnak. Most én tanítom be az újakat is, de ezért se kapok pluszt. Amikor felhoztam, hogy esetleg.. Inkább megszidtak. A többiek is vissza élnek ezzel és van, hogy a saját dolgaikat is rám akarják tenni. Néha túl órán fognak, de azt mondják, hogy azt nem fizetik, de vezetői kérésre köteles vagyok megcsinálni. Lelkileg nem bírom ezt a kihasználást. Vidéken élek, itt nem igen van munkalehetőség és ez még mindig g jobban fizet, mint más a környéken. Nem tudom mit tegyek.


32/N


2020. jan. 28. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobban fizet ha nem, ha vidék ha nem, kezdj el nézelődni új munka után. Egy kollégával, főnökkel még csak-csak szembe lehet menni, de egy társulattal már nem. Addig meg annyit tehetsz, hogy szépen elkezdesz olyan szintre lassítani, mint ahogy a többi csinálja. Ha kérdőre vonnak, elég annyit mondanod, hogy más sem csinál többet, Te sem bírod.
2020. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj lassabban dolgozni. Úgyis rengeteg munkád van mondhatod,hogy nincs rá elég időd megcsinálni.

Vagy ha már átlépnek egy határt mond meg nekik, hogy ez már nagyon nem fér bele a napi teendődbe. Csak nem rúgnak ki ezért.

2020. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Addig fog menni,amíg engeded!


Én a helyedben tesztelném őket,mit reagálnak,ha50%kal csökken a teljesítményem!

2020. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És még tudnék mesélni, de nem merek mindent kiirni...

Tesztelni fogom őket, ez jó ötlet. Holnap kezdem is.

2020. jan. 28. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó ötlet, kicsit visszafogni a tempót, és illedelmesen mondani, hogy már nem tudsz többet vállalni. Ha megy a hepciáskodás, érvelhetsz komolyabban, de illedelmesen, sokszor ezzel többre mész, mert kedvességgel inább csak a levébe főzöd meg az arrogánsat. Mellette ezerrel nézegetném a munkákat, járkálnék interjúkra, alternatívát keresnék. Ha adódik egy jobb lehetőség, akkor tényszerűen szembesíteni a főnököt (mg mindig illedelmes keretek közt), hogy mi folyik, és hogy szeretnéd ott hagyni a céget. Ha nem idegbaj a főnök, és összességében meg van elégedve a munkáddal, akkor fel szokta ajánlani, hogy beszéljétek át a dolgokat, ezzel csak időt nyernél.

A lényeg, hogy ne hagyd magad kihasználni: te is pont olyan munkavállaló vagy mint bármelyik kollégád, aki rád akar sózni dolgokat, mert azt hiszi, jobb.

2020. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!