Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önéletrajzba minden munkahelye...

Önéletrajzba minden munkahelyet fel kell sorolni?

Figyelt kérdés
Alkalmi munkákat érdemes megemlíteni? Ha sok munkahelyem volt, rövid időkre, az hátrány?
2020. jan. 29. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, én csak azokat szoktam, amik relevánsak, amik kapcsolódnak a megpályázott álláshoz. (Tehát ha régész állásra jelentkeztem, akkor beírom, hogy xy helyen már dolgoztam feltáráson, de a nyári teszkózást nem írom bele.)
2020. jan. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, csak ahol több időt töltöttél illetve a betöltendő munkakör szempontjából hasznos.
2020. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell. Nekem, ha jól emlékszem, azt mondtáke ygszer, hogy olyan helyet be se írjak, ahol nem voltam fél vagy egy évig.


Én pont az ellenkezőjét hittem. Azt hittem, amibiciózusnak hiszik az embert, minél több munkahelyet látnak, de elmagyarázták nekem a rokonok, hogy nem, pont, hogy azt látják, hogy váltogatja a helyeit és már lehet be se hívják interjúra.

2020. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ezer éve nem kellett önéletrajzot beadnom, de tényleg ki kell hagyni belőle szinte mindent:) Nyugodtan lehet mesélni, mostanában a hiányszakmákban írni-olvasni se kell tudni.
2020. jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is ezt tapasztalom, amit a 3-as ír. Viszont, ha rákérdeznek interjún, hogy mit csináltam a kimaradt idő alatt, akkor muszáj felvállalnom a rövidebb munkákat is. És akkor ugyanott vagyok, mintha leírtam volna.
2020. jan. 29. 17:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindegy: akinek kellesz, akkor i kiválaszt.
2020. jan. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell beleirni, csak a nagyobb allomasokat.


Ha mindent beleirsz, akkor abbol nem azt fogjak levonni, hogy hogyan fejlödtel az isök soran, hanem azt, hogy un. "job-hopper" vagy es sehol sem tudod megallni a helyed, mindig tovabb lepsz.

Sok munkahely inkabb hatrany mint elöny.

2020. jan. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!