Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezeljük, állítsuk le...

Hogyan kezeljük, állítsuk le a gúnyolódó és a paraszt kollégákat?

Figyelt kérdés
Van pár kollégám akit legszívesebben arcon verném, mert rohadtul dühít a stílusa. Viccelődően gúnyos stílusa van az egyiknek,nagyon kiváncsi mindent tudni szeret,magánéleti dolgokba is belekérdez... utána meg kibeszél mindenkit,igazi aljas ,szrrkeverő. A másik igazi paraszt most megcsaplak meg ilyesmi dumája van és emellett ő is egy aljas szrrkeverő... Alapvetően barátságos tipus vagyok,de félek hogy egyszer eldurran az agyam és nagyon csúnyán elküldöm őket...
2020. febr. 2. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kollégáim se iq bajnokok xD

De ha itt akarsz dolgozni el kell viselned őket még ha idegesítenek is. Ha nincs kedved beszélgetni semmiképpen se kérdez vissza. Ha valamit kérdez csak hümmögj. (Ühüm)

tehát ne menjen a beszélgetés. Ha valamire rákérdez akkor csak röviden válaszolj és ne is mondj konkrét dolgot. Pár alkalom után rájön, hogy veled inkább nem folytat beszélgetést.

Hát igen. Szard le őket ne is foglalkozz velük. Ha emiatt bunkónak is tűnnél, kit érdekel? Le vannak tojva

xD :D

2020. febr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Lépre kell csalni. Ártatlanul elő kell neki adni valami bődületes marhaságot, amit ha tovább pletykál, akkor mindenki őt nézi majd hülyének.
2020. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Nézd az ő oldalukról.Nyomorult életük van,így viselkednek mert emberi hulladékok.Gondolj arra hogy te ezerszer különb vagy mint ők.Ők egész életükben szenvedni fognak.Így már másképp látod,igaz?
2020. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
1-1 sajtos tejfölös csicskalángossal
2020. febr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést, mintha én tettem volna fel!
2020. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!