Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti milyen munkatempóban...

Ti milyen munkatempóban dolgoztok? Csipkedni kell magatokat, vagy szépen-lassan dolgozva is kész lesztek a teendőkkel?

Figyelt kérdés
Raktári kisegítőként dolgozom, és elég kevés munkám van, ha tempósan csinálom, 4-5 óra alatt kész is lennék vele, de elszoktam húzni, hogy kiteljen a munkaidő. Egyébként 8 órában dolgozom, és sokszor már nem tudok mit csinálni, amikor kész a munka. Próbálom lassan csinálni, húzni-halasztani, de még így is sokszor tényleg nincs mit csinálnom. A raktárvezető kiadja a nap elején a teendőket, és ennyi. Az elején még szóltam neki, miután elkészültem, hogy mit tudnék még csinálni, de általában azt válaszolja, hogy csak találok magamnak valami elfoglaltságot, úgyhogy most már nem is kérdezem. Amúgy a többi munkatársam is így dolgozik. Más is volt már ilyen helyzetben? Tudom, hogy nem kéne panaszkodni, sőt én örülök is, nem szeretem a hajtást. Ha megmondom, hogy kevés a munka 8 órára, akkor lehet, hogy félállásba rak át? Inkább akkor nem szólok semmit.

2020. febr. 3. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha igy is megvagytok mindennel, es nem is szolnak erte, akkor mi a problema? Ha unatkozol, keress valami munkat.

Nekem is voltak uresjarataim gyakran, altalaban a kedvemtol fuggott, hogy segitek-e valakinek, vagy csak leallok beszelgetni massal. Alapvetoen jobban szeretem, ha minden rendben van es mindennel keszen vagyunk hataridore, szoval gyakrabban alltam neki magamtol csinalni valamit, de volt amikor epp olyan napom volt, hogy nem volt hangulatom meg mindenfele extra dologhoz, akkor csak elcsevegtem 1-2 kollegaval par perceket, csinaltam valamit, megint cseveges, extra kaveszunet, ilyesmi.

A szandekos logast amikor van munka, utalom, es azokat is akik ezt csinaljak aztan panaszkodnak, ha a fonok a fejukre no. (Jobbik eset, amikor valaki log allandoan, de legalabb nem panaszkodik, oket nem feltetlenul utalom, amig az en munkamra nincsenek hatassal.) Viszont azt is utalom, amikor ot percet nem hagyjak lazitani az embert es mindenfele alibifeladatokat akarnak rasozni, amiknek amugy semmi ertelme, egy ilyen munkahelyem volt es hamar fel is mondtam.

2020. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minden munkára minimum kétszer annyi időt mondok, hogy legyen időm befejezni, illetve hogy ne legyenek nagyok a vezetőség elvárásai.
2020. febr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk meg nincs elég raktáros...
2020. febr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Basszus de örülnék a helyedben. Maradna 5-6 órám akármire. Én fodrász vagyok s mikor nincs kliens hozom a laptomom és a rajzáblám és gyakorlom a digitális rajzolást. Kettőnek semmi köze egymáshoz, de én egyébként csak ülnék a telefonon úgyis. Én a helyedben nem húznám el hanem kihasználnám a szabadidőm
2020. febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt azért megszólnák, ha látják, hogy nem dolgozok, csak mondjuk ülök a teakonyhában és olvasnék. Szabadidőm ebből a szempontból nincs, tehát azt az időt nem tudom produktívan eltölteni. Olyankor általában csak ilyen látszatfeladatokat csinálgatok, járkálok fel-alá, több szünetet iktatok be, vagy leülök egy nyugis helyre pár percre, és mobilozok.
2020. febr. 3. 14:52
 6/9 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%
Régen próbáltam igyekezni, hogy egy nap minél több feladatot meg tudjak csinálni. Mikor láttam, hogy ezt nem honorolják, azóta van, hogy még az aznapi teendőimet is halogatom. Túlórázás végképp nincs. Én igyekeztem, ők kanolták el a kevés fizetéssel.
2020. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a 8 orabol max 6-ot dolgozunk.

Meg azt is néha elnyujtva.

Nem egyszer volt pelda hogy 2-3 órás munkát nyújtottunk egész nap, mert azért itt sem díjazza a nagyfonok ha semmit se csinálunk.

2020. febr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is raktárban melózok de nekünk haladni kell a melóval mert jönnek a kamionok! Több műszakos de nem vészes
2020. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindig is lassú voltam.
2020. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!