Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti elfogadnátok ezt a munkát?

Ti elfogadnátok ezt a munkát?

Figyelt kérdés
Egyetemen tanulok programozónak. Mérnökinfón specializációnál a programozást választottam a hálózat helyett, mert nem azt szeretnék tanulni. Viszont szakmai gyakorlat is kéne. Beadtam kb 10 helyre az önéletrajzom, és csak 1 helyről válaszolotak. Ma voltam ott, kiderült, hogy internet és tv szolgáltató cég és nem nagyon van náluk programozás vagy szoftverfejlesztés, csak hálózat, de az nagy szinten. Magammal meg kiszúrás lenne ha programozást tanulok egyetemen de hálózatban dolgozom. Viszont nincs más nagyon, megint hónapokat kéne keresgélnem.

2020. febr. 4. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megcsinálnám ezt, mert a kötelező szakmai gyakorlatot jó lenne "letudni".

Utána még mindig elmehetsz gyakornoknak, ahova csak akarsz, ráadásul mivel már lesz tapasztalatod, így jobban is találsz majd lehetőségeket.

2020. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak 1 hívott...
2020. febr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze, tök jó lenne ez is, csak tényleg magammal szúrok ki, hogy nem párhuzamosan csinálom a doglokat, mondhatni feleslegesen erőltetem magam túl, olyan mintha egyszerre 2 specializációm lenne.Abban kéne dolgoznom, amit tanulok. Meg a linux nagy ellenségem, sikeresen megbuktam belőle, de hálózaton pedig alap dolog.
2020. febr. 4. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, hátrányod biztos nem lesz belőle, ha abba is belelátsz, de te tudod.
2020. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hátrányom nem lesz, de a "főnök" szeretné, ha már odamegyek akkor váltsak hálózatra, hogy az egyetemen is ezt tanuljam. De én meg nem szeretném.
2020. febr. 4. 22:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Oké, akkor meg miért teszel fel kérdést? Pontosan tudod, hogy nem akarsz odamenni...
2020. febr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok odamenni, de nemtudom, hogy ha csak ez az 1 van, akkor van-e értelme elhalasztani.
2020. febr. 5. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!