Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A magas IQ az miért hátrány...

A magas IQ az miért hátrány ha egy új munkahelyre jelentkezem?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy állásra, ahol kitöltettek velem ilyen lebutított IQ tesztet, az alapján az jött ki, hogy 152.

Azt tudom, h átlagnál intelligensebb vagyok de azért nem hiszem, h ilyen kiugróan magas lenne az IQ-m, de nem is ez a lényeg, hanem h a teszt alapján az jött ki a munkaadó számára, h kiemelkedően magas, és ennek ellenére nem vettek föl. Pedig minden szempontból alkalmas voltam az állás betöltésére,és az interjún is szimpatikusnak találtak.



2020. febr. 12. 17:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
32%
Az itteni felhasználók rendszeresen nekimennek annak, aki ki merészel jelenteni bármit a saját (relatíve magas) IQ-járól, nem érdemes foglalkozni velük. Ők az intelligencia fogalmát a szerénység, a jó modor és a barátságosság szinonimájaként használják. Különösen fontos, hogy a szádat soha ne hagyja el egyetlen trágár szó se.
2020. febr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!