Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a kollégákról, akik együtt töltik a szabadidejüket?

Figyelt kérdés

Már nem az első munkahelyem ahol némelyik kolléga együtt jár moziba, színházba, koncertekre, edzeni, vásárolni, stb.

Ez azért van, mert nincs más akivel el tudnak menni?

Én elképzelni sem tudom, hogy heti 40 (+) órát eltöltök a kollégákkal, a családomra, barátaimra csak este, de érdemben inkább csak hétvégén jut idő, és még ezt se velük, hanem a kollégákkal töltsem.

Az csak hab a tortán, hogy a közös szabadidős programot rendszeresen az irodában az mellett tárgyalják ki hangosan, vihorászva aki épp dolgozna.


2020. febr. 13. 18:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
72%
Nézd, én a legjobb haverommal a munkahelyen találkoztam. Most ne barátkozzak vele, csak azért, mert egy helyen dolgozunk? :D Az milyen lenne már...
2020. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Ma megtudtam, hogy néhányan még nyaralni is együtt járnak már évek óta. Nem a családjaikkal, hanem 4-5-en 1-2 hetes külföldi nyaralás. Nálam ez teljesen kiverte a biztosítékot (és nem azért, mert féltékeny vagyok..) :D
2020. febr. 18. 17:16
 23/25 anonim ***** válasza:

Pedig most már nagyon úgy tűnik, hogy az vagy, ha képes vagy ennyire felidegesíteni magad számodra (elvileg) jelentéktelen, szimpla munkatársként működő emberek szabadidő töltési szokásain...

Mi közöd van hozzá? Miért foglalkozol velük, miért ütöd bele az orrod a magánéletükbe?

2020. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Mert elhívnak ebédelni és ha nem megyek én vagyok a "külön", "bunkó", közben ezt kell hallgatni :D
2020. febr. 18. 19:12
 25/25 anonim válasza:
Sülve-főve együtt hosszútávon ilyen formában egészségtelen. Meg kell húzni a határt a munka és a privát élet között. Szerintem, pont az ilyen emberek nem tudnak feloldódni a "szabadidejükben" (nem tudnak magukkal mit kezdeni), másrészről függőség ez a javából. Magaddal és a munkáddal foglalkozz, vagy keress egy másik céget.
2020. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!