Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mindent elmond mit gondolt a...

Mindent elmond mit gondolt a főnököm rólam, ha tizenév után felmondáskor meg se kérdezi miért megyek el, hova megyek stb?

Figyelt kérdés

Amikor ismerősöm felmondott, volt egy félórás exit interjú ahol az volt a téma miért megy el, mi nem tetszett neki, mi volt a gond-ez a cégnek is fontos lenne, mert ami gond az egyik embernek gond lehet másnak is, és a mai egy távozóból holnapra lesz 10.

Másik ismerősöm amikor felmondott, béremeléssel marasztalták volna, csak ne menjen. Ezzel együtt ment, de ez más kérdés.

És egyik ismerősöm se volt pár évnél régebben a helyén.

Én meg tizenpárév után mentem el és a kutya se kérdezett semmit. Nem kérdeztek nem marasztaltak, béremelés csak ne menjek ez fel se merült. Tudomásul vették, kijelölték a 30 napot amíg még be kell járnom és ennyi. Senkit se érdekel miért megyek el, hova megyek mennyiért stb.

Ez mindent elmond a cég és az én viszonyomról?


2020. febr. 18. 19:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nagyon fugg a domeniumtol meg attol hogy mennyire vagy jo.


Nekem egy honapja beigertek egy emelest, tegnap elkezted taktikazni es kiskapuzni hogy most akkor egy evre le kell szerzodjek ( vagy bukom az emelest visszamenoleg ). Ma bementem es megmondtam hogy en nem szerzodok le es gondolkodok hogy felmondok. Mi adj isten a targyalas vegen ugy jottem ki hogy kaptam 6 honap bonuszt, anelkul hogy le kellene szerzodjek.

2020. febr. 19. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Marmint a fizetesemelest elore 6 honapra bonuszkent...
2020. febr. 19. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A legtöbb cégnél ez van. Munkáltatója /főnöke/ válogatja.


Volt, ahol 4 év után ajándékokkal elhalmozva búcsúztak el tőlem, de olyan is volt, hogy 22 év után annyit sem mondtak: "Csá". Inkább haragudtak a felmondásomért, mint hogy megkérdezték volna, mi az okom rá? Szerinted sajnáltam, hogy elmentem?


Ilyen-olyan emberek, ezen ne rugózz, nincs értelme! Most fáj, de majd elmúlik. :)

2020. febr. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!