Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti kihagynátok egy koncertet...

Ti kihagynátok egy koncertet a munka miatt?

Figyelt kérdés

Sajnos ezt fogom tenni és nagyon szarul érzem magam miatta.

Hozzáteszem nemrég kezdtem a munkahelyen.

Ti mit tennétek?

Válaszaitokat előre is köszönöm.



2020. febr. 20. 15:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%
Persze hogy ki. A munkahely fontosabb.
2020. febr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%

Nem. Alapból minden állásinterjún megbeszélem a munkáltatóval, hogy van havonta 1-2 alkalom, amikor koncertet látogatok és ha ez problémát okoz a munkahelynek, akkor nem egymást keressük. Eddig mindig meg tudtam ezt beszélni a főnökkel, elengedett szabira, de olyan is volt, hogy megbeszéltünk egy másik napot, amikor bejövök vagy 2x4 óra túlórát 100%-os túlórát, szerintem ez teljesen korrekt volt.

Elvégre nem a munkahelyemnek élek, hanem a koncerteknek. Ha nem járhatok koncertre, nincs értelme a munkahelyemre járnom.

2020. febr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%
Nekem nem fontosak a koncertek szoval simàn.
2020. febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,hogy milyen koncert. Ha olyan ami tényleg nagy dolog,és esélyt se látok rá,hogy valaha még lesz rá lehetőségem hogy menjek,akkor próbálok egyezkedni a főnökkel.
2020. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Fontosat nem, nem fontosra meg alapból nem mennék
2020. febr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
32%
Mivel nem a koncertekből élek, ezért igen.
2020. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

Miért kell kihagynod? Aznap délutános vagy éjszakás vagy?

Én amúgy jelentettem már beteget. Ha már hónapok óta megvan rá a jegy, majd bolond lennék kihagyni.

2020. febr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Természetesen nem. Amennyiben nem megoldható a szabadság, akkor elmegyek táppénzre és kész.
2020. febr. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%

7-es vagyok. De most tényleg gondoljatok bele, hogy van egy koncert (elsősorban külföldi előadókra gondolok), amire már vagy fél évvel előre árusítani kezdik a jegyeket. Az ember nyilván megveszi, mert nem tudhatja, milyen ütemben fogynak majd. És a munkahelyen akkor jóllehet nem tudnak mit mondani arra a kérdésre, hogy szabad lehet-e majd aznap. Evidens, hogy ha törik, ha szakad, akkor is elmegy. Nekem étteremben dolgozva volt olyan, hogy tudtam, hogy úgyse hagynának egy koncert péntek estéjén szabadnak lenni a forgalomra hivatkozva (addigra már eléggé kiismertem őket), így meg se kérdeztem, kapásból beteget jelentettem. De hogy ne legyen nagyon kamuszagú, így nemcsak aznapra, hanem egy teljes hétre.

Milyen koncerrtről van amúgy szó? Ha külföldi, és esélyes, hogy nem lesz több módod látni az előadót, én nem hagynám ki. Ha magyar, akit még kismillió alkalmad lesz, akkor nem olyan nagy ügy szerintem.

2020. febr. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szabadnapot így is ki tudsz rá venni.
2020. febr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!