Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti kihagynátok egy koncertet...

Ti kihagynátok egy koncertet a munka miatt?

Figyelt kérdés

Sajnos ezt fogom tenni és nagyon szarul érzem magam miatta.

Hozzáteszem nemrég kezdtem a munkahelyen.

Ti mit tennétek?

Válaszaitokat előre is köszönöm.



2020. febr. 20. 15:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk én hétköznap eleve nem megyek ilyen programra, max péntekteken, de általában inkább hétvégére tervezem az olyan programjaimat, hogy koncert, színház, és csak akkor veszek nagyon előre jegyet, ha látom, hogy népszerű, és gyorsan elfogy, ugyanis akár le is betegedhetek az időpontra, aztán meg amiatt nem tudok elmenni. Két előadás volt, amire hónapokkal előre vettem jegyet, az egyik A hattyúk tava az orosz balett társulat előadásában, a másik A szőke ciklon a Játékszínben. Viszont ezek egyike sem ütközött munkaidőmmel, erre figyelek jegyvásárláskor. Hétköznap csak azért nem szeretek ilyen programokra járni, mert másnap korán kelek, vinni kell sétálni a kutyámat is, szóval hétvégén, illetve pénteken könnyebben találok szabadidős programnak helyet úgy, hogy ne üssem ki magam.
2020. febr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. 7-es elnézést hogy későn válaszolok csak ma reggel 5-ig dolgoztam. A kérdéses koncert a tegnapi Five Finger Death Punch és Megadeth koncert volt és éjszaka dolgozom.
2020. febr. 21. 21:53
 13/20 anonim ***** válasza:
12: Nos, tekintve, hogy a 5DDP eddigi 15 éves pályafutása során először játszott Mo.-n, és ebből kifolyólag nem biztos, hogy egyhamar újra jönnek, én nem hagytam volna ki a helyedben, már hogyha miattuk (is) mentél volna. A Megadeth még inkább esélyes.
2020. febr. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
5DDP=5FDP
2020. febr. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
77%

„Mivel nem a koncertekből élek, ezért igen.”


Ha egy nyamvadt könnyűzenei koncert sem fér bele az életedbe a munkától, akkor kétségbe vonnám, hogy életnek definiáljuk:D

2020. febr. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
66%

"Ha egy nyamvadt könnyűzenei koncert sem fér bele az életedbe a munkától, akkor kétségbe vonnám, hogy életnek definiáljuk:D"

Ingyenes koncertekre járok leginkább, amik hétvégén vannak, de őszintén szólva jobban szeretek túrázni, amit szintén megoldok hétvégén. :-)

2020. febr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
72%
Akik azt írták, hogy szégyellje magát hogy koncertre akar menni, azok nem hallottak a szabadnapról? Vagy ők maguk csak akkor mennek el szabadságra, ha a főnök fegyvert szorít a fejükhöz?
2020. febr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
47%
A kérdés kiegészítésében az szerepel, hogy nemrég kezdett a munkahelyén, így nem szerencsés.
2020. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
50%

Első a munka. Különben éhenhalsz.


Nem szabad táppénzre menni ha nem vagy beteg, mert akkor a melóhelyeden nem lehet rád számítani.

2020. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Próbaidő alatt nem szerencsés sem a táppénz sem a szabadság, ugyanis próbaidő alatt bármelyik fél indoklás nélkül azonnal felmondhat, ha pedig nincs munka, nincs pénz, nincs miből koncertre menni (vagy lehet ez bármilyen hobbi, amire valaki költ). Ha próbaidő alatt már bizonyítottál, hogy megtartsanak, utána kicsit fellélegezhetsz, nyilván lógás próbaidő után sem elfogadható, de jobban lehet tervezni szabadidővel, szabadsággal. Nekem volt olyan kollégám, aki próbaidő alatt táppénz címén állásinterjúkra járt, jól fizető értelmiségi melóról van szó, ő valami mást akart csinálni, most vagy dobbantó volt neki ez a cég, vagy teljesen mást gondolt a munkakörről. Nem mindenkinek esett le, páran voltunk, akiknek gyanús volt, de úgy voltunk vele, hogy ha menni akar, menjen, csak éppen nem volt etikus, amit csinált, szóval ha véletlenül valamiért újra jelentkezne a céghez, és olyanokon kellene átcsusszannia, akik tudtuk, mit csinált, biztos, hogy nem veszik fel újra.
2020. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!