Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A pontatlanság lehet indok a...

A pontatlanság lehet indok a felmondásra?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve dolgozok itt, nagyon jó a légkör, rendesek a főnökeim. Nem lenne semmi gond, viszont iszonyú figyelmetlen és pontatlan vagyok. Egyedül vagyok az irodában, sokszor elfelejtek fontos dolgokat ha nem tudom éppen felírni. De sokszor nem nagy dolgok, lehet pótolni, viszont már engem borzasztóan zavar. Tegnap is és ma is volt egy kisebb hibám ami miatt gyomorgörcsöm van.

Már főiskolán nem, de gimiben is voltak ilyen problémáim. Nem voltam egy matekzseni,de mikor meg is tudtam oldani a feladatot, sokszor elírtam számokat pl. Nem tudom mi az oka ennek a figyelmetlenségnek nálam :( Pedig igyekszem, koncentrálok is, nem direkt csinálom nyilván.


Én ezt így nem bírom már tovább. Szerintetek ilyen indokkal mondjak fel, vagy találjak ki valami mást?

Főnökeim nem szoktak szólni ha rontok majd javítom, de nem mehet ìgy a végtelenségig úgyhogy meg akarom előzni, hogy ők küldjenek el.


2020. febr. 21. 08:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Teljesen komolyan kerdezem.En is az vagyok csak en 30!!evesen jottem ra
2020. febr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hogyan derült ki ha megkérdezhetem?
2020. febr. 21. 22:07
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem tudtam koncentralni idokent banalis hibakat vetettem.Szerencsere lehet fejleszteni a koncentralo kepesseget :)
2020. febr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!