Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megint kezdődik az a bizonyos...

Megint kezdődik az a bizonyos mókuskerék. Ti nem unjátok?

Figyelt kérdés

Jelenleg 3 műszakban dolgozok több, mint 2 éve és már egyre jobban kikészít pedig még csak 23 vagyok.

Egyre többet fáj a hátam, lábam. (pedig lehet ülni is, de attól függ mit csinálsz)

Minden napom időhöz van kötve, hogy akkor ma reggel 6-kor vagy délután 2-kor vagy este 10-kor megyek és előtte ugye készülődés, bepakolás stb.

Van, hogy szombat vasárnap is mennem kell.

Sokszor nézem az Instagramot és csak azt látom, hogy a mostani magyar indfluencerek itt síelnek, meg ott nyaralnak, meg New York-ban vannak mikor azért nem is dolgoztak meg keményen csak pózoltak pár termékkel.

Aki meg keményen dolgozik alig él meg és még nyaralni sem tud elmenni.. Ez annyira igazságtalan.

Persze, lehet ezt siránkozásnak veszitek, kicsit az is plusz irigység mert az is megérdemelné ezt aki meg is dolgozik érte.

Jelenleg nem is tudok munkát váltani mert itt ahol lakom semmi nincs. Vagyis de, egy másik gyár ami sokkal keményebb mert ott tényleg egész nap állni kell.

Gondolkodtam, hogy kimegyek hajóra hisz az nagyon jól fizet persze ott többet is kell dolgozni, ezt is tudom.

Csak tényleg igazságtalan, hogy valakinek szó szerint semmit nem kell tennie és dől a lé.



2020. febr. 24. 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Na de mi akadályoz meg abban, hogy nekiállj tartalmat gyártani, és influencer légy magad is?
2020. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Soha nem vonzott ez az egész plusz elunnám magam itthon a semmittevésben.
2020. febr. 24. 12:54
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is a youtubozás a mellékes, de nem fizet az annyira, hogy ne kelljen dolgozni mellette. Ha gyár van, akkor annyira semmi nem lehet. Van valami végzettséged? Jogsi? Nálunk egy éttermi futár 250+ hazavisz, és nem is egész nap dolgoznak.
2020. febr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Akkor meg ne rinyálj. Ha semmitevéssel ingyen utazgathatnál mindenfelé, akkor hülye lennél, ha nem ugranál rá a lehetőségre. Én nem mondom, hogy a youtuberkedés szénbányászat, de igenis van belefektetett munkaóra, és technikai tudás rendesen, plusz nem is mindenki alkalmas rá. Na irigykedj, találj ki valamit, amitől neked is jobb lesz.
2020. febr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%

Nem ajánlom a hajósmunkát...


Ha nem töltöd le a szerződésben vállalt időt, akkor kötbér van, ami legtöbbször az addigi teljes kereseted..


Továbbá nincs partraszállás, és betegszabadság sem.

2020. febr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Van partraszállás hisz egyik ismerősöm óceánjáró hajón dolgozik csak most jött haza és mutogatta a képeket különböző városokról és igaz, hogy sokat dolgozott és költött, de 2millát összeszedett..
2020. febr. 24. 13:01
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

Most akkor ez se jó az se jó:D Az influencerek sokszor 5-6 évig dolgoznak ingyen szabadidejüket berakva mire megjön ebből az első forint :D Utána már nyilván viszonylag könnyen jön, de évek ingyenmunkája előzi meg, azt is irigyeld kicsit :D


Ráadásul dolgoznak ingyen és csak töredékük fut be a többi csak belerakta...nyugi a legtöbb megérdemli. Mellesleg neked is áll a zászló hogy tanulj valami újat és jobb melód legyen...

2020. febr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Max annak nem kell semmit letenni, aki belecsöppen a szülei cégébe. Azért a nézettség/látogatottság sem érhető el akármilyen tartalommal, érdekeset gyártani meg nem mindenkinek megy, és arra is kell figyelni, hogy ne legyél túl sok a követőidnek, a szponzorok is megnézik, kit érdemes támogatni, honnan lehet nekik bevétel.

Esetleg keress olyan munkát, amit szívesen csinálsz, tanulj valamit, ami érdekel.

2020. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy sok év munkája, de az is fontos, hogy jól nézzenek ki tehát egy kevésbé jól kinéző lány/fiú nem hiszem, hogy "befutna".

Szívesen lennék könyvtáros bár ahhoz is egyetemi végzettség el csak sajnos nem érzem magam elégnek hozzá, nem hiszem, hogy el tudnám végezni..

Vagy mondjuk könyvesbolti eladó csak sajnos nagyon messze vannak a városomtól a könyvesboltok és őket sem fizetik meg..

Félek az újtól, változástól ezért csak vegetálok és nem lépek, haladok.

Félek, hogy így fog eltelni az életem, olyan munkahelyen amit nem annyira szeretek csak a társaság miatt jó bejárni..

2020. febr. 24. 22:45
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából elég sok ronda influencer van, azzal hgoy szép vagy kevés ember véleményét tudod befolyásolni, ahhoz kelle gy hitelesség egy adott területen, pl tech...a tech vloggerek ritkán kigyúrt csávók :D

casey neistat sem valami szép pedig a világ elgbefolyásosabb vloggere... ne általánosíts, és főleg ne gondold, hogy az influencerség kimerül pár instaképben. sőt ahhoz azért elég értelmesnek ekll lenni hogy felnőtt fizetőképes közönségnek hiteles légy és hiteles maradj...most az egy dolog hogy 11 éves gyerekek kit néznek...az más kérdés :D

2020. febr. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!