Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tudom mit kezdjek?

Nem tudom mit kezdjek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok fiú lassan 1 éve dolgozom egy irodában. De egyszerűen nem érdekel de úgy jobban belegondolva nem tetszik semmilyen munka típus nem tud érdekelni. Azért kezdtem el egyből dolgozni mert párommal össze akartunk költözni össze is költöztünk. De így belegondolva mit dolgoznék fogalmam sincs semelyik se érdekel. És már rosszul vagyok a gondolattól hogy még minimum 45 évig dolgoznom kell azt amit nem is szeretek. Honnan jöhetnek rá mit kéne csinálnom? Tényleg nem jut eszembe semmi ami érdekelne.

2020. febr. 25. 09:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%

2 kiút jutott az eszembe, végsősoron mindkettő ugyanarról szól.

A soraidból nekem egyértelmű, hogy valami alvilági pénzkereseti forrás kéne neked, ahol meló nélkül lehet nagyot szakítani, és izgalmasabb is, mint egy irodai munka.

Lehet pl striciskedni, vagy drogot árulni, de teheted feljebb is a mércét, pl bankrablásokkal.


A másik út ennek a legális változata, a politikai pálya.

2020. febr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az a baj első válaszoló. Igen mindig vonzottak ezek az úgymond alvilági ügyek de nem akarok börtönbe kerülni.

A politikával meg az a bajom hogy egyáltalán nem érdekel. :(

2020. febr. 25. 09:13
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Az 1-es által írt megoldások közül számodra nincs járható út.
2020. febr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
megoldásokon kívül, elnézést
2020. febr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

#1 Egyik sem járható út egy ilyen kaliberű embernek, mint a kérdező. Pláne az elsőhöz kell határozottság, raffináltság, rátermettség. Ha olyan körökben kezdene el mozogni, ő lenne az első, akit az első szorítóban börtönbe dugnának, mert mindig a leggyengébb láncszemre köpnek a többiek is. De ez csak az egyik. A másik, hogy az utcán ütni is kell, nem keveset, hogy neve legyen és tekintélye. Na már most egy olyan ember, aki fél a börtöntől, hamar elvérezne. Nem olyan álom az az élet, mint a maffiás filmekben sokszor be van mutatva.


A politikai pályához pláne kell a legtöbb, ott is át kell gázolni mindenkinek, határozottnak, raffináltnak lenni, hogy mindig ő jöjjön ki jól a dolgokból és olyan meggyőző képesség, hogy a pirosról is eltudja hitetni a legtöbb emberrel, hogy az bizony kék.



Kérdező: nézz szét, hogy milyen munkák vannak, a lehetőségeidhez mérten nézz is bele a munkákba, mert egy leírás róla nem adja át ugyanúgy. Sokáig én sem tudtam, hogy mi akarok lenni, céltalanul tengtem-lengtem, hogy majd sodor az élet valahova. Aztán 18 éves koromra lett meg, hogy mit akarok csinálni, mi a nekem való munka. Onnantól tudatosan építettem is afelé az életem, hogy ez sikerüljön. Szóval hajrá, nézegess és lesz olyan, amiben megtalálod magad.

2020. febr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pályaválasztási tanácsadás, kortárs-segítő alapítványok, megtalálhatnád hivatásodat illetve segíthetnének ebben. Vannak akik nehezen találják meg azt, ami érdekli őket az életben.
2020. febr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazándiból egy dolog érdekel de annak semmi esélye hogy össze jöjjön. Az első az online játékok és nagyon jó is vagyok bennük (de Magyarországon elég nehéz úgymond e sportoló lenni) meg érdekelnek a számítógépek a feleiptese meg a modern dolgok működése (ehez meg kéne tanulni meg amit én nem tehetek meg mert fennt kell tartanom a lakást stb..)
2020. febr. 25. 09:34
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem nehéz esportoló lenni Magyarországon vagyis nem nehezebb, mint máshol. Olyan szintre nehéz eljutni, hogy annak legyél tekinthető.


Amúgy meg akkor nézz szét informatikán belül, menj el valamilyen képzésre munka mellett.

2020. febr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló nemtudom mennyire értesz az online játékokhoz (most perpill a league of legends re gondolok) ott nem vagyok annyira messze a profik tol csak egy probléma van írni tudok angolul persze helytelenül de nemtudok osszefuggoen beszélni mrt az angol nyelvtudasom csak játékokból van.
2020. febr. 25. 09:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem fejleszted? Ki akadályoz meg abban, hogy ha csak napi 15 percet, de rá szánj?
2020. febr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!