Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tudom mihez kezdjek, mit...

Xenonenox kérdése:

Nem tudom mihez kezdjek, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Az egész ott kezdődik, hogy a szakma amit tanultam egyáltalán nem érdekelt, nem is tanítottak sokat belőle és én sem tanultam nagyon. Szakmunkás vizsgán meghasaltam mert 3 év anyagát kellet volna bemagolni pár hónap alatt... pótvizsgát meg sem próbáltam. Ebből adódóan az érettségit sem folytathattam mert nem lett meg a vizsga és kirúgtak. Szeretnék elköltözni itthonról, lenne is kivel de szakma nélkül nem tudom mit kéne dolgoznom vagy milyen lehetőségeim vannak.
2020. febr. 14. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Politikusnak való vagy! Pártelnöknek menj!
2020. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valamit csak van, ami érdekel és szívesen tanulnád, nem?

Mindenképpen folytasd a tanulást, mert anélkül lehúzhatod magad. Ha semmi más nem jut eszedbe, akkor tanulj műköröm építést, az nagyon megy most.

2020. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, ha fiú vagy 😀
2020. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!