Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen 3 műszakban dolgozni?

Milyen 3 műszakban dolgozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tudom sok ilyen kérdés van, de új válaszokat szeretnék kapni. Kaptam egy állás lehetőséget sok keresgélés után és munkanélküliség után ahol 3 műszak van de szabadok a hétvégék. Hogy szokjak majd hozzá? Mennyire lesz fárasztó vagy viselhető? Mindent tudni akarok róla. Olyan aki nem dolgozott még ilyenbe kérem ne írjon inkább tapasztaltak válaszát várom. 22l



2020. febr. 28. 15:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%

Én 2 műszakba dolgozom e hónaptól, de az is elég szar, főleg az 1 műszak után. Van enyhe elképzelésem milyen lehet a 3 műszak.

Nekem a reggeli azért szar, mert roahdt fáradtan kell megkezdeni a melót, a délutáni meg azlrt, mert már elkezdek fáradni, mire megkezdődik a meló.


Persze ez függ attól is milyen a munka, meg a szabadidődbe mit csinálsz.

2020. febr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Borzasztó
2020. febr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
97%

Reggel: 6-14 óráig. 8:00 körül megérkeznek a fejesek, és feszült lesz a légkör. Káosz, fejetlenség, zűrzavar.

Délután: 14-22 óráig. 16:30, esetleg 18:00 óráig bent vannak fejesek, és utána lenyugszik mindenki.

Éjszaka: 22-06 óráig. Fejesek nincsenek. Nyugalom van, mindenki álmos, de vidám. Jó a hangulat, szól a zene. A gyártósoron a termelés rekordot dönt.

2020. márc. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Utolsó. Nagyon jól leírtad!
2020. márc. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Jó. En is odamegyek. Ha mashova nem vesznek fel, itt mindig lesz munka
2023. júl. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!