Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Emberileg milyen az, ha...

Emberileg milyen az, ha valakit ki fognak rúgni, de ő úgy állítja be a többiek előtt mintha ő akarna elmenni?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok egy ilyen alkalmazottról? A főnök szólt neki hogy úgy készüljön, a jövő tanévtől, szeptembertől már nem kívánják őt alkalmazni, felvesznek a helyére egy pályakezdőt mert az olcsóbb (bértábla).

És ahogy ezt megtudta, már kezdte is mondogatni a kollegáinak hogy ő úgy döntött (ő!!! hogy nem szakad le a plafon) hogy szeptembertől már nem kíván itt dolgozni mert messze is van (10 évig nem volt messze most nagy hirtelen messze lett) meg egyébként is nem elégedett a szakmai színvonallal.

Szóval azt próbálja elhinteni hogy ha elmegy, az az ő döntése lesz, miközben simán arról van szó hogy kirúgják egy fiatalabb kedvéért. És ennyi.


És mivel a kollegák nem tudják a hátteret így el is hiszik neki.

Mit gondoltok egy ilyen emberről?


Anno pszichológiából tanultam valamit erről, pszichés önvédő mechanizmus-hárítás, vagy projekció vagy valami hasonló volt.

Az lesz a vége előre megmondom , hogy még ő maga is elhiszi majd magának hogy voltaképp ő akart eljönni és nem kirúgták.

Szánalmas.


2020. márc. 3. 10:56
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, milyen diplomád van, ha csak egy iskolatitkár vagy? És annak se túl jó :D
2020. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

"ha csak egy iskolatitkár vagy? És annak se túl jó"


nem az vagyok. Rosszul figyeltél... soha nem is voltam az.

2020. márc. 3. 13:44
 23/35 A kérdező kommentje:
Mellesleg ennek mi köze a kérdésemhez? Semmi a világon. Engem fognak elküldeni? Én hazudozok hogy magamtól megyek miközben kirúgnak? Nem.
2020. márc. 3. 13:45
 24/35 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem igazad van!
2020. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Ezzel kapcsolatban, kérdező, nem bánod, ha privátban felteszek egy kérdést?
2020. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

" nem bánod, ha privátban felteszek egy kérdést"


Nyugodtan, úgyse fogok válaszolni.

2020. márc. 3. 13:58
 27/35 anonim ***** válasza:
Csak merem remélni, hogy takarítasz a gyerekeink után, és nem neveled őket.
2020. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Ez a Balázska Alapítványi Iskola, ahol egy 8.osztályt végzett alkoholista félisten az igazgató, akiről mindenki tudja, hogy KGST-piacon vette a diplomáját. De senki nem tehet semmit, mert parlamenti összeköttetései vannak. Ingyen túlóráztat, és spórolásból télen a tanárokkal lapátoltatja a havat, és majd nyári szabijuk sem lesz, mert akkor meg nekik kell majd elvégezniük az iskola karbantartási és felújítási munkálatait. Egy merő diktatúra az egész.
2020. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

# 28


Ezzel a műsorral már az nlc fórumot is jópárszor megjárta... :-D

2020. márc. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
29: Oda is jár? Most hallom először.
2020. márc. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!