Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan engedhető meg munkahely...

Hogyan engedhető meg munkahelyen belül az 50%-os differencia a béremelés mértékében?

Figyelt kérdés

Aki itt nálunk minimálbéren van, az évről évre kapja a 8-10%-os emelést.

Aki pl itt volt 2015ben az kapott bruttó 105.000 ft-ot. Most 2020ban kap br 161.000 ft-tot. Ez barátok közt is 53.333 %os emelés.

Aki itt van 2015 óta és nem minimálos, az egy fillért se kapott emelésnek azóta. Az ugyanannyit kap most is mint 15ben kapott. 0% emelés.


Tehát akkor bizonyos embereknek évek alatt 50 % emelés, másoknak ugyanennyi idő alatt 0%.


Ez hogyan engedhető meg egy munkahelyen? Hogyan létezhet ilyen állapot?


2020. márc. 8. 16:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

" hogyha felmondanék, akkor kitudnám venni, amíg ott vagyok még."



Halkan megsúgom kedves szakértő úr: a szabadságot azt nem TE VESZED KI, hanem a munkáltató ADJA KI. nem mindegy.

Te akkor mész szabira ha ENGEDNEK.

Nincs olyan hogy "kiveszem". Te max kérvényezed, és vagy adnak vagy nem.

Ha nem, akkor cumi van, akkor NEM MÉSZ és kész.

2020. márc. 8. 18:54
 12/17 anonim ***** válasza:

"Halkan megsúgom kedves szakértő úr: a szabadságot azt nem TE VESZED KI, hanem a munkáltató ADJA KI. nem mindegy."

Nyugodtan súgd meg, de nálunk ez nem így megy. A főnököt nem érdekli, hogy mikor vesszük ki, csak a munka készüljön el. Ha pedig mondjuk az év felénél mondunk fel és bent van még minden szabadságunk, akkor a felét ki kell adni kötelezően...


"Te akkor mész szabira ha ENGEDNEK."

Nem, akkor megyek, amikor akarok. Veled ellentétben vannak tökeim és a főnök is felfogja, hogy nem tudna egyből pótolni és az neki bevételkiesés lenne.


Az egész okoskodásod meg felesleges. Te sírsz itt minden nap, te ignorálsz minden normális választ. Így komolyan te akarod megmondani, hogy én, hogy veszem ki a szabadságom? :D Nem én rinyálok itt naponta, hanem te. Inkább örülj, hogy a főnököd és a munkatársaid egyáltalán elviselnek.

2020. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

"Inkább örülj, hogy a főnököd és a munkatársaid egyáltalán elviselnek."


nem kötelező ám!!! Megadja a felmondást kiperkálja a végkielégítést és akár holnap már nem megyek! Csak rajtra múlik! Fizessen és nem lát többet.


(Na ezért leszek én 10 év múlva is itt...)

2020. márc. 8. 19:26
 14/17 anonim ***** válasza:

Szóval naponta rinyálsz, hogy milyen rossz neked ott dolgozni és a főnök fizessen, hogy elmenj? Nem érzed, hogy ez mennyire vicces?

Onnét fogsz nyugdíjba menni. Pont. Légyszi, ne írj már ki erről még naponta 20 kérdést.

2020. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

"ogy milyen rossz neked ott dolgozni és a főnök fizessen, hogy elmenj?"


Hát ha azt akarja hogy elmenjek akkor kénytelen lesz... mert magamtól én el nem megyek. Rúgjon ki!!

2020. márc. 8. 19:31
 16/17 anonim ***** válasza:
Omájgád. Akkor meg minek írod ki ezeket a kérdéseket? Olcsó munkaerő vagy, miért rúgna ki? Megmondta: Ha nem tetszik, elmehetsz.
2020. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Már megint te?
2020. márc. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!