Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megkértem a kolléganőmet,...

Megkértem a kolléganőmet, hogy NE reagáljon a facebookon a hozzászólásaimra. Rosszul tettem?

Figyelt kérdés

Adott egy politikus. Én nagyon kedvelem, mindig kommentelek a posztjai alá. Ez a kolléganőm is követi a politikust, de ő utálja, gyűlöli. és mindig röhögő hangulatjellel reagál a hozzászólásomra.

Írtam ma neki, hogy azonnal állítsa le a követésemet és szíveskedjen ne reagálni a hozzászólásaimra. Nem is válaszolt azóta, szerintem vette az adást.


Egyébként 18 éves lány, nagyon gyerek ő még a politikához.


Normális válaszokat légyszi.



2020. márc. 18. 20:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom Orbán képei alá írogatod a többi boomerrel azt, hogy "Jó egészséget Miniszterelnök Úr!" Ezt akkor is beviccesezném,ha az anyám lennél.
2020. márc. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%

na jó, nekem két kérdésem maradt.

1)most tényleg jelented a neked nem tetsző válaszokat? eskü, még csak azt se mondom milyen óvodás viselkedés ez már, nem akarom a csigabigacsoportot sértegetni...

2) Ben10nek hívnak? ez komoly? a kolléganőd a napközis csoporttársad fedőneve? mesecsatorna?

2020. márc. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%

Alapon nem politizálni kellene egy olyan helyen, ami nem arra lett kitalálva.


Milyen nagy bajod van, mesélj még kérlek!


Ha meg zavar, léteznek olyan beállítások/opciók, hogy elkerüld ezeket a nézeteltéréseket.


40+os vagy, hogy nem tudsz ezekről?

2020. márc. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
56%
Ha valahova véleményt írsz, akkor számolj azzal, hogy lesznek emberek akiknek az nem fog tetszeni. Ha ahoz elég velnőtt vagy, hogy politizálj, akkor legyél felnőtt ahoz is, hogy vállald a kritikát. Neked semmi jogod másokat korlátozni a szólásszabadságukban és mondvacsinált indokokkal(fiatal) elbagatelizálni a véleményét(habár manapság ez nagyon dívik fideszes körökben).
2020. márc. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A nyilvános kommentben ez is benne van... Kérheted, de abszolút nem köteles eleget tenni a kérésednek. Ha annyira zavar, akkor ne kommentelj ilyenek alá.

(Amúgy én is rányomom az összes ismerősöm politikus-sggnyaló kommentjeire a vicceset. :DDD )

2020. márc. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszii a válaszokat!❤️
2020. márc. 19. 08:25
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

18 éves kolleganődnél szabályozni akarod, hogy egy adott személyről ne legyen más véleménye, mint neked.

Itt is azt várod el, hogy mindenki megtapsoljon, aki pedig nem, azt jelented.

Az átkos épülő szocializmusban kiváló házmester, vagy BMIII/III-as vált volna belőled.

Felhívom szives figyelmed, hogy azok, akik úgy gondolkodnak (??), mint te, nem ingyen csinálják, hanem igenis nagyon jól meélnek belőle. (pártállástól függetlenül 'szóvivőknek' nevezik őket.)

Ha te elvárod, hogy senkinek ne legyen ellenvéleménye, olyan kérdést tegyél fel nickneved vállalása nélkül, amiben írottaiddal gondolkodó emberek egytérteni tudnak.

Ne várj egyetértést azoktól, akik meg tudják különböztetni a fagyitölcsért, a rajongott politikusod s.ggétől.

.

Az általad említee lány helyében nem venném figyelembe kérésed, írj blogot, ott bárkit úgy moderálhatsz, ahogy kedved tartja.

Harag és részrehajlás nélkül még azt is feltételezem, hogy azért nem szimpi neked az említett FELNŐTT, SZAVAZATI JOGGAL BÍRÓ lány, mert nem sikerült felhívni magadra figyelmét.

.

Kérlek, ne írj privit, mert egyáltalán nem vagyok kiváncsi rá!

2020. márc. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Neki is joga van véleményt nyilvánítani, ahogy Neked. Ha Te nem vagy kíváncsi a véleményére, pár gombnyomás és többet nem látja semmidet (a kommentjeidet sem).
2020. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!