Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem igazságtalan hogy a győri...

Nem igazságtalan hogy a győri audisoknak nem kell dolgozni, de teljes fizetést kapnak?

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 15:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
77%
Kérdés, hogy meddig. Bevétel nélkül kiürül a kassza és csődbe megy a cég.
2020. márc. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%
Én is ugyanígy vagyok otthon, ki tudja még hány hétig, hogy nem dolgozom mégis kapom a fizum, úgyhogy nem érdekel, ki mit gondol :)
2020. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
62%
Nem, mindenhol így kéne lennie. Legalább valakik megkapják.
2020. márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
88%

Miért igazságtalan?


Szerintem ez rendes egy munkáltatótól, hogy emberszámba veszi dolgozóit.


Nem úgy mint ahogy hallom ismiktől:

Fizetetlen szabi


Tesóm pl BP n dolgozik...

2 hétig bezárt az étterem, de lehet tovább is.

Mondtam jöjjön hozzám haza, ha gáz van.


Ugyanis nekik se adnak kesst.

Betegszabira iratatta magát, hogy valamennyit kapjon.


Vicc mik vannak.


Nekem is az a szerencsém, hogy a kis csapatommal 4fal közül dolgozunk, alkotunk.


Lehet irigykedni a győri audisokra, de szerintem be lesz az még hajtva valami módon.


Nem biztos, hogy csak "nagylelkűség van" a háttérben.


Apám is az egyik nagy cégnél, már tervezi utasításra, mit hogyan fognak ledolgozni később az emberek.


"Semmi pénz sincs ingyen, lányom"


Tudom 😅


Mindennek megvan a maga ára.

2020. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
35%
Az elejen szabin vannak😷
2020. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
90%
Az Audinak kitűzött céljai között szerepel - a jelek szerint, - hogy megpróbálja (ha nem is megbecsülni, de legalább) megtartani, a képzett munkaerőt. Nem a jólétről szól ez a hozzáállás sem, ill. csak részben szól arról. Az Audi átlátja, hogy egyszer vége lesz a krízishelyzetnek és amikor újra tudja indítani a termelést, akkor nem az utcáról kell vadásznia majd új, alkalmassá tehető munkaerőt, hanem a rendelkezésére fog állni a feladatokra már profin kiképzett munkaerő. Tehát egyetlen percet, Eurót nem kell majd az újraindításkor eltöltenie, elköltenie arra, hogy újból összeszedje a munkaerőt, ill. kiesést produkálva képezgesse azt. Ezt egy magyar sosem fogja át- belátni, mert a "takarékoskodáson" és a profiton túl nem lát a zsírral bekent szemüvegén keresztül. -Szinte úgy viselkednek, mint a kínaiak: "Óvó! Ócó!" - Rövidtávon, - 10 perc távlatában, - de "Djága! Djága! És még "djágább!" lesz ez a szemlélet hosszútávon. Welness szálloda tulaj azon takarékoskodik, hogy elküldi a kiképzett, megbízható embereit - válsághelyzetben? Tegye fel a kezét, aki egy ilyen munkahelyre visszamenne ezek után! Én biztos, hogy nem!
2020. márc. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
88%
Én azért nem lennék biztos abban, hogy nem kell majd ledolgozniuk a most kiesett órákat. Gondolom, hogy ott is munkaidőkeret van, úgy meg simán át lehet szervezni, hogy most 10 nap szabadnapot adnak mindenkinek, amit a kereten belül meg később le kell majd dolgozni.
2020. márc. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
55%
Mondom az eleje fizetett szabi
2020. márc. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
91%
Dögöljön meg a szomszéd tehene is. Ezért nem jutnak előre az ilyen emberek, mert ahelyett hogy felemelkednének inkább másokat húznának vissza. Nem mástól kéne sajnálni, hanem azon dolgozni hogy te is elérd. Tesómék Ausztriában dolgoztak egy hotelben, ami most bezárt, de nem a szabijuk megy el és ugyanúgy kapnak fizetést is a semmire. Máshol ez a normális
2020. márc. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
65%

Szánalmas vagy!

Most neked attól rosszabb lesz, hogy kapnak így is fizetést? Mi bajod ember?? Ennyire nem kellene irigykedni, csak sajnálni lehet téged, meg a hozzád hasonló negatív embereket.

(Ja és nem dolgozom az Audiban, de ettől még nem sajnálom tőlük, mert nem vagyok irigy.)

2020. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!