Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tul sokat dolgozok a munkahelyen?

Tul sokat dolgozok a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Tudom, h egy munkahelyeb dolgozni kell, de en mintha tobbet dolgoznek masoknal. Mert miutan letelik a 8 ora csak arra van erom, hogy nagy nehezen hazaballagjak es ugy erzem magam, mint amikor 12 oraztam, pedig csak 8 orazok. Faj mindenem es nincs erom felkelni az agybol sem. Bealszok es aztan reggel meg mindig ugyan ugy faj mindenem es szinten meg a konyhaig sincs erom kimenni. A munkaban sosincs idom kajalni, mindig 5 perc alatt dobom be a kajat, hogy a maradek 25 percben meg dolgozhassak. Aztan este amig mindenki eltakarit maga utan addig en eltakaritok magam utan, kiviszem a szemeteket, felseprem az elado teret, aztan felmosoval vegigmosom a polcok szeleit es utana a felmoso geppel meg fel is mosok. Aztan amig nincs senki a pultomnal addig masoknak segitek pakolni a raktarba az arut. Ahogy jon egy vevo en mar rogton szaladok is vissza, kiszolgalom es utana megyek pakolni. Konkretan en dolgozok a legnehezebb aruval. Akkor szabadnapok is csak ritkan esnek. De amit eszrevettem: otthon se birok kitakaritani, se semmi mast amit kene. Konkretan mindenkinek van ideje zaras elott vasarolni de nekem meg arra se jut ido soha.
2020. márc. 21. 06:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell széthajtani magad. 30 perc az ebédszüneted? Akkor 30 percig nyugiban ebédelj, élvezd ki, ne kapkodj. Az nagyon nem jó az egészségednek. Csak annyit dolgozz, amit feltétlen szükséges aznap elvégezni. Ha azért is megkapod ugyanazt a pénzt, akkor miért gürcölnél többet?
2020. márc. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
O, nem vagyok en tulorazo fajta, de ennyi feladat van amit el kell latnom. Az ebedszunet az egyetlen amikor kitudok jonni a pultbol es addig muszaj elvegeznem a pulton kivuli melokat
2020. márc. 21. 06:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha munkaidoben nem johetsz ki a pultbol, akkor bizonyos feladatokat nem tudsz elvegezni. Ha a fonok azt akarja hogy mrgcsonald, biztositson erre idot a munkaidodon belul. Az ebedszunet a tied, hogy akkor mit csinalsz, a folott te rendelkezel, nem o. Ebedelj, pihenj.
2020. márc. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, én HR-en dolgozok és van, hogy úszunk a munkában. De szarok bele, annyi feladatot csinálok meg, amennyit nyugiban el tudok végezni. Én biztos nem fogok kapkodni meg szétstresszelni magam. Minden munkahelyen előfordul, hogy több a munka, mint amennyit 8 óra alatt el lehet végezni. Ehhez hozzáállhatsz úgy is, hogy széthajtod magad mint egy hülye, ideges vagy, kapkodsz stb, meg úgy is, hogy lelkiismeretesen, nyugiban elvégzed a feladatod, ha nem végzel mindennel, akkor megmondod a főnöknek, hogy sorry, túl sok a munka, vegyen fel még embert. Figyeld meg, hogy nem fog felvenni senkit, de téged se rúg ki, mert neki egyik sem éri meg :D
2020. márc. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En miota vannak akik a legnagyobb hajtàsban képesek eltünni, magamba neztem hogy en ugyan minek viszem a céget a hàtamon akkor?


Pl Adobevallasi hataridö elött par oraval befigyel vmi egetrengetö gixer amit azonnal meg kellene oldani ég a hàz, le kell adni az anyagot es nem elsö eset hogy ilyenkor bevàgja a könyvelö hogy ö bezàr! Kérdem en, akkor nekem miert àll égnek a hajam miert magas a vernyomasom, miert görcsölök en rajta? Azota en is kepes vagyok a legnagyobb káosznak is hàtat forditani ha mennem kell valahova. Mert nem kaptam vàlaszt arra minek vigyem tényleg en a hàtamon egy cégnek a problemait ugy mégis? Nem adnak erte többet sem, söt egy köszönöm sem jar. A könyvelönek sem szoltak SOHA hogy mindig "jokor"lép le meg mennyit hibàzik.


Es soha nem is lesznek következmenyei a cegre nezve sem annak hogy lelep a könyvelö vagy en.

2020. márc. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Röviden összefoglalom: ha belerokkansz MÁSOK hülyeségébe, az nem lesz bolt neked - se rövid-, se hosszútávon. Egy ideig működik, hogy sikerül 97 órát teljesítened a nyolcból, de a természet előbb-utóbb be fogja nyújtani a számlát és eléggé vastagon fog a ceruzája! Ha rám hallgatsz, rálépsz a fékre egy kicsit! Az emésztési rendszeredet és az idegrendszeredet, később a fizikumodat harcolod le így a végkimerülésig, - míg nem fizikálisan (!) nem fogsz tudni felkelni! Legyél észnél!
2020. márc. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat en mar most ugy erzem, hogy nem birok felkelni. Koszi, mindenkinek ment a zold pacsi!
2020. márc. 21. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!