Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan vészelitten át a a...

Mono11 kérdése:

Hogyan vészelitten át a a munkanélküliséget ebben az időszakban?

Figyelt kérdés
2020. márc. 27. 05:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Még egyenlőre van munkám

Hogy aztán milessz 🤔

2020. márc. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Kertet rakom össze,mert nagy drágaság lesz elmaradt feladatokat befejezem. Itt 1-2 hónapról van szó utána indul minden .
2020. márc. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

#1: EGYELŐRE

tanuljàtok már meg leírni.

2020. márc. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 nemaRendőrség ***** válasza:
100%
Szarul. Pont a járvány elején kezdtem volna munkát keresni.
2020. márc. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Vree ***** válasza:
56%

Napló, a Nagy Járvány szerinti 3. év (valaha 2023)

Az élet lassan visszatér a rendes kerékvágásba. A levegő természetellenesen friss, a csendet csak az ételfutárok vad hordái zavarják meg néha. Egy újrahasznosított maszkos rendőr megpróbált az utamba állni a napi 3szor 4 órás munkahelyem felé menet, követelte higy bizonyítsam, hogy nem vagyok 65ötöt betöltött személy, de meglengettem előtte a szabadidős sporttevékenységről szóló 5. paragrafust és hörögve adott utat. A szupermarket előtti sorban összefutottam a volt főnökömmel és a nejével, akik most símaszkok horgolásából élnek; elejtettem, hogy nekem van ám még dugiban 3 csomag 2020as illatosított WC papírom, és a hölgy azonnal félreérthetetlen ajánlatot tett nekem. A férfi szemétládának nevezett, de nem tudott mit tenni, mert ő csak egy családi csomag félig lejárt halkonzervet tudott felmutatni. Az új törzsi hierarchia neki is szokatlan, de így tudjuk átvészelni a köztes időszakot...Kelt Budapest, Covidpuszta

2020. márc. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Van munkám és jó eséllyel amíg a cég be nem zár végleg, addig lesz is. Valamint annyi megtakarításom, hogy ha nem évekig tart ez az egész, akkor elég lesz.
2020. márc. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Stresstesen. Május végéig jó vagyok, júniusban már fizetési halasztást kell majd kérnem az albérletre :(
2020. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

Köszönöm a kioktatást

Pont nem érdekel xd

2020. márc. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
de miért nem tud olyan válaszolni akit érint is a kérdés? nyilván nem azokhoz szókl akiknek van munkája.
2020. márc. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És neked miért kel bele okoskodni? Ennyire sok időd van?
2020. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!