Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megosztja a koronavírus a...

Megosztja a koronavírus a dolgozó vagy az éppen nemdolgozó vagy hone offic-ban dolgozó embereket?

Figyelt kérdés
Biztos észrevettétek de aki kénytelen menni, szapulja azt aki vagy home offical kiváltotta vagy szabirament. Miért nem lehet elfogadni, hogy van ahol megoldják ezt, csökkentve a vírus terjedését, van ahol nem. Mindenki jön egyből a kórházakkal stb. Nemcsak ott nemtudják, hanem szàmos helyen sem. Nálunk bár megoldhatnák, nem dolgozta ki a főnök a home office-t pedig 2 hétig gondolkodhatott volna ezen... Nálatok mi a helyzet? Mennyire megy körülöttetek a széthúzás?
2020. ápr. 1. 07:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
43%

#8: "minek beszélgetsz, minek találkozol ismerősökkel a járvány alatt?"

Beszélgetni sem szabad ismerősökkel mert járvány van? Te olyan buta vagy mint a föld.

2020. ápr. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, csak akinek menni kell kivétel van persze... FOGADJÁK MÁR EL, HOGY VAN AKI TÉNYLEG TART A Q URVA VÍRUSTÓL. MINDENKI A SAJÁT EGÉSZSÉGÉT KOCKÁZTASSA...
2020. ápr. 1. 09:19
 13/29 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk nincs probléma ezzel. Kis gyár, 8 szellemi, 13 fizikai dolgozóval. A fizikai dolgozók nyilván bemennek, a szellemiek közül csak a vezető beosztásúak mennek be. A többi szellemi dolgozó otthonról dolgozik. A fizikai dolgozóknak persze nem tetszik, hogy mi itthon ülünk, pedig szörnyű. A dokumentálás sokkal nehezebb itthonról, illetve az elmúlt 3 hétben csak 3x voltam utcán, akkor is csak boltba mentem. Én inkább mennék vissza, de a vezetőség nem engedi.
2020. ápr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Ha nem erőltetik ne menj örülj ha ők kérik, mert szopibb ha te és őkfelőlük mehetnél....
2020. ápr. 1. 09:43
 15/29 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk kérdező megtanulhatnád leírni, hogy HOME OFFICE
2020. ápr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Menet közben úgy írtam nyelvtan tanár úr. Home otthont jelent office irodát képzeld ezt is tudom. HALADJUNK!!!!
2020. ápr. 1. 09:51
 17/29 anonim ***** válasza:
69%
Igen igen ezek a fránya elírások itt gyakorin mindig véletlenül történnek :D
2020. ápr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Figyi másnak is írtam már. Telón gépelek gyorsan. Igaz, vissza kéne olvasni amit írok mielőtt elküldöm. Ezért bocsi. :)
2020. ápr. 1. 10:02
 19/29 anonim ***** válasza:
Oké,semmi gond!
2020. ápr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
77%

Semmi ilyet nem tapasztalok.

Mi megyünk dolgozni, mivel itt nincs HO.

A párom van otthon a gyerekekkel.

A barátaink és a családtagjaink kb. fele-fele arányban. De ezt a széthúzást ebben nem tapasztalom. Mindenki felfogja, hogy senki se jókedvéből jár be, vagy ül otthon.

Pihenő napokon mi se megyünk sehová, és nem használjuk a tömegközlekedést. Maszk van, fertőtlenítő van, vigyázunk egymásra.

2020. ápr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!