Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kell egy munkahelyen...

Miért kell egy munkahelyen annyi hülyeségét a főnöknek lenyelni?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet egyszerűen elküldeni az anyjába ha már átlépett egy bizonyos határt? Nem egészséges annyi mindent magunkban elfojtani.


Ez a modern rabszolgaság, hogy meg kell alázkodni a főnöknek, eltűrni a hülyeségeit, mert ha visszaszólsz ki is rúghat. Ha ezt megteszed 3 munkahelyen 3 főnökkel akkor pedig már munkát sem kapsz, mert megkérdezik, hogy lehet ilyen gyakran váltasz munkahelyet, biztosan veled van a baj mert nem tudsz alkalmazkodni. Holott ez a szó, hogy alkalmazkodás, lényegében a megalázkodást jelenti ilyenkor.


2020. ápr. 3. 13:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Holott ez a szó, hogy alkalmazkodás, lényegében a megalázkodást jelenti ilyenkor." Húha, van egy kis baj a toronyban. Alapvető fogalmakkal nem vagy tisztában. Úgy értem, egy átlag 14 éves gyerek tudja, mi a különbség a két szó jelentéstartalma között.


A két diplomádat a makaó nevű kártyajátékon nyerted?


A soft skillekről még nem hallottál, ugye?


"Nem egészséges annyi mindent magunkban elfojtani." Valóban nem. De amit és ahogy írsz, csak arra tanúbizonyság, hogy a klf. stresszmendzsment módszerekkel és a stressz ventilálásával se vagy tisztában. Miért nem?

2020. ápr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem minek mész munkahelyre? Meg vagy bolondulva? Megölnének se mennék.
2020. ápr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha mindenhol mindenki hülye, akkor ott már a saját készülékedben van a hiba.

Hagyjuk már ezt a modern rabszolgaság dumát. Neked is adott a lehetőség, hogy képezd magad, másik és/vagy jobb munkahelyet keress.

2020. ápr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

11


Ja amikor a főnök visszaél hatalmával és degradál akkor csupán "stresszt menedzsel"? Ennyire bohócnak nem nézhetsz, hogy ilyesmiket bekajáltass velem.

2020. ápr. 3. 17:56
 15/16 anonim ***** válasza:

11-es vagyok


Hú, nagyobb a gond, mint hittem. Úgy értem, a fejedben. A főnököd tette fel a kérdést, vagy te? Na, akkor kiről és főleg kinek szól a válasz?


Ha te, kedves Kérdező, tisztában lennél a stresszmenedzsment technikák mibenlétével és hasznával, akkor akár gyakorolhatnád is azokat. Miért nem keresel vmi olyan módszert, ami tudományosan alá van támasztva, egyszerű és hozzáférhető? Nem lennél ekkora ideggubanc, csak mert a főnököd nem beszél veled szépen.

2020. ápr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Eszenyi Enikőt pl most távolították el hasonló dolgok miatt. Meg ugye a Meetoo


De ezek színészek, meg művészek. Még sok idő el fog telni addig amíg más szakmákban is felállnak emberek. Pl iskolában sem tanítják azt, hogy mi az a hatalommal való visszaélés. Meg a családokban sem. Sőt, az iskolában kb minden második tanár visszaél a hatalmával. Meg hát tudjuk, hogy többnyire a "selejtje" megy tanárnak, de ez már egy másik téma.

2020. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!