Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol van az a sok munkanélküli...

Hol van az a sok munkanélküli akik a koronavírus miatt lettek állástalanok? A médiában hallani csak róluk.

Figyelt kérdés
Sok embert ismerek és én csak 1 olyat akinek megszűnt az állása, de a média nagyon sok emberről. Hol vannak ők?Miért nem látni őket sehol? Szerintem eltúlozzák.
2020. ápr. 20. 11:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is jelentettem provokatívként, már kb 20x megkérdezte, csak mindig máshogy.
2020. ápr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom, hogy vannak, közvetlen ismerőseim. Meghuzzak magukat. Nem nagyon tudnak most bármit is tenni
2020. ápr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Majd egy par honap mulva felebredsz h hol a sok munka nelkul maradt ember. Még 1 2 honap ennek az orszagnak s nyiltan jonnek a fosztogatasok rablasok. Az utobbi idoben csak hajlektalanok voltak szinte az utcan most olyanok lesznek akik elvesztettek mindenuket s adott esetben bevadulnak foleg az alacsony vegzettsegu alacsony munkakorokbol kikerult betanitott munkas segedmunkas kozmunkas reteg lesz veszelyben s lesznek veszelyesek a tarsadalomra ismet.
2020. ápr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Az én ismerőseim közül is egy munkanélküli van csak, és ő nem most lett az, hanem kb. 1 éve leépítették (nehogy valaki azt gondolja, hogy csak a koronavírus a válság oka, az iparban már több mint 1 éve leépítések vannak).


Ellenben rendszeresen olvasok egy ex-vendéglátós bloggert, 2 csoportjában is benne vagyok, ott sokat írnak arról a vendéglátós tagok, hogy többségük munkanélküli lett. Miért hazudnának?


Mellesleg más ágazatban, pl. IT szektorban az NNG leépítése sem kamu, bár az is érett már az elmúlt 1 évben, hiszen nekik a fő beszállítóik az egy ideje visszaeső autóiparban vannak. Az Epamról is hallani ezt-azt, nem csak a médiából.


Én magam távmunkázok, és az én projektemet valószínűleg nem érinti a válság. De fogalmam nincs a céggel mi van, nem szoktam erről a főnökömmel beszélni, csak a feladatokról beszélünk, azok vannak bőven, fizetés is van. Feleségem meg olyan ágazatban dolgozik, amelyik egyelőre nyert a járványon, de a kockázat ott van, ha egy beteg miatt le kellene állítaniuk a gyártást. Meg elhúzódó válságban az ő eladásaik is vissza fognak esni.

2020. ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
itthon....
2020. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!