Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan értessem meg a kollégan...

Hogyan értessem meg a kolléganőmmel, hogy nem vagyunk barátok?

Figyelt kérdés

Minden nap bejön, és köszönés után el is kezdi rámzúdítani, hogy mi történt vele tegnap óta. Főleg a gyerekeiről van szó, a férj inkább pont, hogy tabu téma (vajon miért...). De engem nem érdekel a magánélete, amúgy se túl érdekes azt hallgatni, hogy mi van a gyerekeivel. Minden hétfőn beszámol a hétvégéjéről tételesen, hogy mit csináltak. Nyáron dicsekvés a nyaralásáról, télen a síeléséről. Hiába próbálom lerázni egyszavas válaszokkal, teljesen lepereg róla. Mondja tovább. És engem is kérdezget, folyton vájkálna az életemben, nem veszi észre magát. Ha adok egy egyszavas választ, akkor tovább kérdez, amíg meg nem tudja, amit akar. Már próbáltam azt is, hogy megmondom neki direktben, hogy nem érdekelnek a gyerekeid, meg hogy mit csináltál a hétvégén, de úgy tűnik, őt meg nem érdekli, hogy engem mi nem érdekel. Az egyetlen, ami segítene, a füldugó, de ha látja, hogy bent van, akkor odajön az asztalomhoz, és kiveteti valami ürüggyel. Tényleg kifogytam az ötletekből már, és az egyszavas válaszok kitalálása is sok energiát vesz el, miközben egy csomó dolgom lenne.

32N


2020. ápr. 28. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó. Olyan mint a Pofa be film. Jól néz ki legalább?
2020. ápr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát, ő biztos bombanőnek gondolja magát.

Amúgy én is nő vagyok, ahogy a kérdésben írtam.

2020. ápr. 28. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez hagyján. Nekem a főnököm ilyen, neki még azt se mondhatom, hogy bocs, de nem érdekel. Fogalmam sincs mit tehetnél, ha már direktbe is megmondtad neki, hogy ne fárasszon :(
2020. ápr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van aki ilyen csacsogós típus, szerintem már elkéstél vele. Az elején nem kellett volna szóbaállni vele. Most már csak nagyon durván tudnád.
2020. ápr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha már elmondtad, hogy nem érdekelnek a sztorijai, akkor csak egyet tehetsz:

Ahogy kiejti az első szót, felállsz és kimész a szobából.

Mindig.

2020. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!