Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezzel arra célzott, hogy...

Ezzel arra célzott, hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk kolléganőmmel, a szépségversenyekről volt szó, és mondtam, hogy 15 kiló sminkkel meg műcicikkel én is szép lennék. Erre közbeszólt egy kollégám (férfi), hogy te így is jó vagy. Hogy így? Csúnyán?? Ezzel most arra célzott, csúnya vagyok, de én így is jó vagyok, úgyse vagyok szépségkirálynő? Annyit mondtam csak, hát mondom kösz... Aztán nem értette, most mi bajom.

Szerintetek is bunkó volt ez tőle és nem én értettem félre? Ti hogy értelmeztétek volna ezt?


L/24


2020. ápr. 28. 19:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen, önbizalomhiány az van. Majd odafigyelek.
2020. ápr. 28. 20:01
 12/13 anonim ***** válasza:
Úgy értette, hogy szép vagy 15 kiló smink és műcicik nélkül. Ezt jelenti az így.
2020. ápr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus hisztis csaj vagy, aki a normális, kedves férfiak idegein táncol. Szegény srácot sajnálom csak, nem csoda, hogy nem értette, mi bajod
2020. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!