Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit tennétek a helyembe,...

Ti mit tennétek a helyembe, mit mondanátok a főnöknek?

Figyelt kérdés

A főnököm vissza akar hívni egy régi dolgozót. Most utánajár, hogy milyen vélemények vannak róla. Kolléganőm mondta, holnap engem is meg akar kérdezni, mert én évekkel ezelőtt dolgoztam vele. Az igazság az, hogy én nem akarom hogy vissza jöjjön. De akkor a főnök megkérdezi, hogy miért. Az őszínte válaszom az lenne, hogy mert félnék hogy ügyesebb lenne nálam, és egy követkwző leépítésnél őt hagynák meg, meg a munkában is egy állandó konkurencia lenne. De ezt ugye mégse mondhatom neki, azzal magamat járatnám le. Gondoltam arra, hogy azt mondom neki hogy sz_rul dolgozott és lassan, akkor biztos nem akarná visszavenni. De ez ugye hazugság lenne. De máskép meg lehet saját magammal szúrok ki...

Ti mit tennétek?

L/24


2020. ápr. 29. 21:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Így van, nagyon jól döntöttél, legjobb út az egyenes út!

Én is nagyon paráztam, amikor műtétre mentem, és több hónapra vettek fel helyettem egy új lányt. Bár határozott idejű szerződése volt, de na, mondom ő szebb is, diplomája is van, szimpatikusabb is első látásra, mondom vissza úgysem kellek már.

Aztán (nem bántani akarom) kiderült róla, hogy nem minden arany, ami fénylik, nagyon vártak engem vissza, továbbra is ugyanúgy szerettek engem :) Veled is így lesz!

2020. ápr. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!