Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van más is úgy vele, hogy a...

Van más is úgy vele, hogy a munkahelyen betiltaná a mobil telefon használatát?

Figyelt kérdés
Mivel egyes munkások csak azon lógnak munkaidőben
2020. máj. 12. 10:08
1 2
 11/12 anonim válasza:
54%
CNC munkát végzek. Vannak olyan napok mikor a gép mellett csak rángatom azt a bizonyos dolgot. Ilyenkor mit csináljon az ember? Álljon T-pózban? Ha megy a gép, nem befolyásolja a munkát, akkor szerintem édesmindegy. Most más kérdés az, ha pl kőműves vagy hegesztő vagy ilyesmi vagy, ahol nem végzi el a munka saját magát. Bár én dolgoztam olyan helyen, ahol nem mehettem ki telefonálni. Gyorsan ott is hagytam. Ha elvárja tőlem azt a főnök, hogy munkaidőben ne foglalkozzam a saját kis dolgaimmal (felhívni valakit, hívást fogadni, néha ránézni a telefonra), akkor számítson arra, hogy én meg a 8 órás munkám után nem maradok bent túlórázni.
2020. máj. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Milyen munkakörben tiltanád be? Én például tesztelek applikációt, és azért vonom be a saját telefonomat is ebbe, mert nincs mindenféle készüléktípusra, operációs rendszer verzióra tesztkészülék a cégnél (nem is lehet elvárni), így legalább van még egy változat, és vannak olyan hibák, amik nem jönnek elő mindenkinél, de valamelyik felhasználó nagyon panaszkodik, és akkor ki kell deríteni, hogy miben más az ő kütyüje, mint a többi, akinél nincs hiba.
2020. máj. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!