Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkanélküli lettem, mit kell...

Munkanélküli lettem, mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Ez az első alkalom, hogy munkanélküli lettem. Gondolom be kell jelentkeznem a munkaügyi hivatalban. Ezt kötelező megtenni? Ha igen, hány napon belül vagyok köteles? És mi történik, ha ezt nem teszem meg?

A válaszokat előre is köszönöm!!



2020. máj. 13. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Semmit nem kell csinálnod. Ha van pénzed dolgozni sem kell. Azért jelentkeznek be mások, hogy kapjanak segélyt 3 hónapra és kész. Én évek óta nem dolgozok, van 1 lakásom ki van adva albérlőknek.
2020. máj. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod hogy valami segélyt kapj és jogosult is vagy rá, tb -d is fizetve legyen míg nem lessz másik melód addig igen megéri bejelntkezni ezek miatt de nemkötelező.
2020. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem kötelező bejelentkezni. Első körben nézz szét, találsz-e mást. Ha gyorsan tudsz váltani, el tudsz kerülni hónapokig húzódó bürokráciát.


Bejelentkezni is csak akkor érdemes, ha a segélyre pályázol, mert annak a valósínűsége, hogy ők (nem köz-) munkát tudnak adni, közel nulla.

2020. máj. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2020. máj. 13. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

#1

Én is pont ugy vagyok mint te.

2020. máj. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

#5 vagyok

Kedves első le lettünk pontozva vajon miért.

2020. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
munkát keresni
2020. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!