Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A "csókos" kollégára melyik a...

A "csókos" kollégára melyik a jellemzőbb: az, hogy nem igazán dolgozik, vagy az, hogy besúgó?

Figyelt kérdés
Persze nem csak ez a kettő jellemzője lehet, de ebből a kettőből melyik fordul elő gyakrabban szerintetek?
2020. máj. 15. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
És olyan opció nincs, hogy normálisan dolgozik, csak az elméletgyártók kitalációi miatt mérgeződik a környezet?
2020. máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem. Nekem a főnökömet akarták így bemártani előttem, hogy "úgy jött ide tavaly, hogy az xy feleségének a barátjának az akárkije". Nem is értettem elsőre hogy most kinek a kije, de igazán nem is érdekelt. Nem azt kell nézni, hogy hogyan került oda, hanem hogy mit tesz le az asztalra és ez alapján kár ítélkezni.


Egyébként szerintem változó. Volt egy olyan kollégám, aki egy másik kollégának a lánya volt. A leányzó nem értett semmihez, ha feladatot kapott rögtön ment az anyjához aki megcsinált helyette minden munkát, ha nem volt az anyja akkor meg tőlünk kért segítséget, azaz dolgozhattunk helyette.


Viszont ellenpéldát is tudok: egy másik kollégának a fia került a céghez, aki szorgalmasan dolgozott. Szóval 1-1.


A besúgóról nem tudok nyilatkozni, nálunk egy sima "nem csókos" is próbált úgy benyalni a főnöknek, hogy megsúgta ki miről beszél, mikor mi történik...

2020. máj. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanaz jellemző rájuk, mint a nem csókos kollégákra. Évekig dolgoztam egy helyen, ahol szinte mindenki valakinek a valakije volt. Semmi összefüggést nem láttam abban, ki hogyan állt hozzá a munkához, vagy mennyire volt kompetens és aközött, hogyan került a teambe.
2020. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!