Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Öltözőben sokan pucéran...

Öltözőben sokan pucéran vannak? A kis szerszámú embereket Cikizik? Hogy öltöttek át és zuhanyozzak le?

Figyelt kérdés

2020. máj. 18. 03:47
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
81%
Nem cikizik, nem nézi senki. De ha zavar akkor mihelyt leveszed az alsót a derekad köré tekered a törölközőt és már csak a zuhanynál veszed le.
2020. máj. 18. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
83%

Akit cikiznek ezért az kérdezze már meg a másiktól, hogy ugyan te miért az én szerszámomat stírölöd?

A homofóbia sokkal nagyobb ütőkártya ilyen helyzetben, mint a természeti adottság.

Vagy mond, hogy a másik női rokonának múlt héten nem volt ezzel gondja, így is élvezte.

Ha óvodások vagytok, ezek a viccek hatásosak. Ha felnőtt ember között vagy, nem fognak ezzel foglalkozni.

2020. máj. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
84%
Általában nem szoktak vele foglalkozni, de nyugodtan fordíts nekik hátat vagy törölköző.
2020. máj. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
40%
Én nem értem miért kell egy munkahelyen meztelenül látni egymást.Megalázó,miért nem lehet ezt ember módjára intézni?
2020. máj. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
89%

1. Nem kell egymás előtt meztelenül rohangálni. Levenni a ruhát a többiektől elfordulva, belépni a zuhanyzóba, onnan kilépve magad köré csavarni azonnal a törülközőt - ez kb. három másodperc.

2. Nem kell egymást bámulni. Milyen beteged dolog ez a férfiaknál egyébként is!? Mindenki a saját pakolásával/öltözésével/zuhanyzásával foglalkozzon, és ne a másikat nézegesse. Komolyan, ez beteges.

3. Ha mégis meglátom a másikat, eszemben sincs elemezgetni és kinevetni meg pláne nem. Egész egyszerűen nem érdekel.

2020. máj. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
54%
Az egy dolog,akkor is vadidegenek vetkőznek együtt, és én nem vagyok kíváncsi a harmadik szomszédra.Engem ez a dolog személy szerint nem érint, de a környék gyáraiban sokhelyen megy így.és igenis nálunk is van több személy aki a közös zuhanyzó miatt kapott becenevet(F@szos...)Szerintem ez egy gusztustalan megalázó szokás.ez nem koli és nem sorkatonaság hanem munkahely...
2020. máj. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk, a Kérdező nem mondta, hogy a munkahelyéről lenne szó. Lehet, hogy úszni jár.

Én legalábbis 1,5 évig napi rendszerességgel úsztam hajnalban, és akkor szembesültem ezzel a "problémával". Bár mi, nők, tényleg nem bámuljuk egymást, és nem is érzünk késztetést arra, hogy meztelenül rohangáljunk fel-alá. Mindenki elfordulva, szemérmesen gyorsan átöltözik, illetve a zuhanyzóban vettük le a fürdőruhát (elfordulva), kifele meg már törülközővel jöttünk.

Egy kezemen meg tudom számolni, hogy a 1,5 év alatt (tényleg minden hétköznap mentem, volt hogy hétvégén is) hányszor láttam meg véletlenül valakit a másodperc tizedrészére. Akkor is azonnal elfordultam, és nem tettem megjegyzést.

2020. máj. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
10%
7: Mivel ez a Munkahely, kollégák kategória, ezért értelemszerűen a munkahelyéről van szó. Gyárakban és hasonló helyeken, ahol tusolni ildomos munka után, bizony látják egymást az emberek. Nekem volt, hogy annyira elegem lett a hülyeségekből, hogy átköltöztem egy másik, kisebb öltözőbe, ahol rajtam kívül senki más nem öltözött abból a műszakból.
2020. máj. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
75%

Gyárban tilos elfordulni, vagy mi?

Uszodában nem kötelező egymást látni, de gyárban igen?


Ugye ezt te magad sem gondoltad komolyan? :D :D :D

2020. máj. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
76%
sosem értettem, hogy mi alapján mondják egy szerszámra azt, hogy kicsi. Nyugalmi allapotban szinte mindenkinek az,kis töppedt. Miből gonsolja azt vki, hogy akció közben nem lesz nagy?
2020. máj. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!