Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehetne tenni? A munkahely...

Mit lehetne tenni? A munkahelyemen senkit nem érdekel a járvány, nemhogy maszkot nem vesz senki de még a távolságot sem tartják meg a kézmosást sem.

Figyelt kérdés
Megértem, hogy egész nap nem kellemes maszkban lenni. Az irodában ahol egyedül vagyok meg az utcán én sem viselem de a közös terekben sem veszik fel és kinézik azt az 1-2 embert aki igen. Hiába írtam ki az irodám ajtajára, hogy belépés csak maszkban nem érdekli őket pedig én még veszélyeztetett is vagyok. Csak a jogszabályokat tartják csak be: ahol a vendégeink vannak ott maszk kesztyű kötelező pedig az szabad tér tehát kb nincs is esélye a fertőzésnek mert nem kerülünk közel egymáshoz. Ahogy zárt térbe kerülnek veszik le a maszkot. 40 fős értekezleteket taratanak és ott sincs senkin maszk. :(

2020. máj. 21. 12:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
55%
20: Megkaptad az értelmes válaszokat a lehetséges opciókról, amiket tehetsz. De neked egyik sem jó. Még egyszer megkérdem: Milyen válasz lenne kielégítő? Azt várod, hogy majd valaki elmegy megverni a főnöködet, hogy tartassa be a szabályokat? Vagy majd mondunk egy varázsigét, akit ha elmormolsz, elmúlik a vírushelyzet?
2020. máj. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
52%

#21

Gondolom együtt kellett volna mérgelődni, hogy jajj szegény Balut hogy megszívatja megint a munkahely, rohaggyonmeg az egész gonosz világ, brühühü. :D

2020. máj. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
31%

Kedves Vivien!

Igen, itt írok, és ha valami kifogásod van, ne privátban érdeklődj!

Hadd világosítsalak fel, hogy Kínában egy városban több, mint négyezren haltak meg ebben a betegségben. Ez a szém világviszonylatban 345 ezer. Olaszországban 230 ezer betegből 32 ezer halt bele. Ez nem kis szám, és Olaszország nem is valami távoli, lepusztult putri.

A beteges az, hogy sokan - köztük te is - ezeket a számokat képesek semmibe venni.

Tudod, mirét olyan "sikeres" ez a vírus? Pont azért, mert nem elég ijesztő ahhoz, hogy a többség komolyan vegye. Nézd meg, hogy mi történt azokon a helyeken, ahol tömegesen hozzád hasonlóan álltak hozzá az emberek! Olaszországban sokakat hagyni kellett meghalni, csak mert nem volt elég hely a kórházakban.

Nekünk az a szerencsénk, hogy az emebrek jó része intelligensebb, mint te, és felfogta, hogy mennyire fontos a fegyelmezettség.

Kettőnk közül te vagy az, akinek kezeltetnie kéne magát, sőt, az ilyen egyenesen veszélyes a társadalomra.

2020. máj. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
31%
23: Kína és Olaszország meg volt célozva a vírussal. Elég furcsa, hogy másutt Európában nem robbant be annyira.
2020. máj. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

22 nem tudom ki lehet Balu de neked fel kéne keresni egy pszichiátert az biztos.

Magyarorszagon gyorsan lépett a kormány. Olaszorszagban nem. Meg ahol berobbant a járvany az egy nagyon sűrűn lakott terület volt. New Yorkban 20 000en haltak meg. Persze messze van te nem tudaz róla semmit de nekem lakik ott rokonom és hetente meséli milyen borzalmas a helyzet. Még itt is berobbanhat a járvány sosem lehet tudni. Majd ha elkapod elszegyelled magad ezekért az önző buta bejegyzésekért.

2020. máj. 26. 14:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!