Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki mivel szeretne vagy szerete...

Ki mivel szeretne vagy szeretett volna foglalkozni? Most mivel foglalkozol?

Figyelt kérdés

Milyen korú és nemű vagy?

Szép napot 🙂



2020. máj. 24. 11:26
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Szakács akartam lenni, de felszolgáló lettem. Egyébként személy és vagyonőrként dolgozom.

De szeretem.


35N

2020. máj. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben fogalmam se volt, merre akarok menni, mert túl sok dolog érdekel, viszont jellemző, hogy hektikusak, hol ez, hol az érdekel jobban. Ráadásul mentális betegség, "rendellenesség" miatt tinikoromban méginkább kiéleződött, hogy teszem azt fél - 1 - 2 évig érdekel valami, csak arról olvastam, csak arra gondoltam, majd utána jött a következő.


Alapvetően nagyon lassan, nehezen tanulok, a logikai készégem csapnivaló, kvázi nincs is, de "magolósabb" dolgokban elvileg jó lennék. Ezért ha visszamehetnék 10 évvel ezelőttre, mindenképp az állatorvosi pályát választanám. Én szeretek tanulni, mitöbb, elméleti ember vagyok. Nehezebb lenne egy állatorvosi, mint az átlagnak, sokkal nehezebb, de el tudnám végezni.

Akkoriban volt vagy 10 ok, amiért eszembe se jutott ez a pálya, mára ebből a 10-ből rengeteg van, ami fenn sem áll.


Jelenleg szoftverfejlesztőnek képzem át magam, de nagyon nem akar összejönni, mert kétbalkezes kezdőkből nagyon sok van, ráadásul bejött a válság ráadásul ugye a logikai készségem csapnivaló. Az elmúlt időszakban mindent erre tettem fel, brutál sokat tanultam és egy átlagos embernek ugyanennyi tanulással lehet, hogy olyan referenciamunkája lenne, hogy válság ellenére is repülnének rá.

2020. máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
94%
Orvos szerettem volna lenni, most negyedéves vagyok orvosin.
2020. máj. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Én anno veszélyes állatokkal foglalkozó kutató akartam volna lenni, imádtam (és imádom ma is) a biológiát, a földrajzot. Aztán szerettem volna profilozó szerűség lenni (mint az FBI viselkedés kutatói), illetve nyomozó. Sajnos azonban realizálnom kellett (még épp időben), hogy egyik pálya sem elég kiforrott Magyarországon, és nekem a pénz is nagyon fontos. Ezért ezt tanultam egyetemen és ma már pénzügyi elemző vagyok egy nagy cégnél. Szeretem. Ettől függetlenül a veszélyes állatokkal való foglalkozást megtartottam mint hobbit :)

24F

2020. máj. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvos szerettem volna lenni, helyette biológus lettem. Amint fájdalmasan felvisított valami állat, én elájultam, szóval kénytelen voltam megváltoztatni a céljaimat...

26/N

2020. máj. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
92%
38F vagyok, a szociális területen dolgozom, szakács szerettem volna lenni, most a life coach, ami felé szeretnék váltani.
2020. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Voltak olyan vágyaim gyerekként, hogy kamionos legyen, meg traktoros (mezőgazdasági vállalkozó, nem alkalmazott), aztán egyetem előtt leginkább az autók, autóépítés érdekelt, egyetem alatt rájöttem, hogy inkább a logisztika fekszik, ezen a területen vagyok vezető, a kamionok, mezőgazdaság és a tuning megmaradt hobbinak.
2020. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként állatorvos meg biológus, aztán régész szerettem volna lenni. Később grafikus, középiskolát és egyetemet művészeti vonalon végeztem. Most tetováló vagyok. Később, ha fizikailag már nem bírom majd (sajnos a csípőt, hátat nagyon megviseli hosszú távon), vissza akarok térni a rajzhoz, illusztrálni vagy concept artozni (hobbi szinten most is csinálom ezeket).
2020. máj. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Humán vírusokkal szerettem volna dolgozni laborban

Nem humán vírusokkal dolgozom,laborban 🙃

2020. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

“Háziasszony“ akartam lenni :D imádok itthon lenni , főzni,takarítani,kertészkedni stb



autószerelő 23/f lel

2020. jún. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!