Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki mivel szeretne vagy szerete...

Ki mivel szeretne vagy szeretett volna foglalkozni? Most mivel foglalkozol?

Figyelt kérdés

Milyen korú és nemű vagy?

Szép napot 🙂



2020. máj. 24. 11:26
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
82%
Mérnökinformatikus akartam lenni, Ausztriában vagyok kerészeti segédmunkás és tehergépkocsisöfőr. Fiatalon nagyon beteg voltam, nem kaptam normális gyógyszereket, mert azok nagyon drágák lettek volna az államkasszának, apám alkoholista szerencsejátékfüggő volt, anyukám meg rokkantnyugdíjas. Sajnos mostanra ott tartok, hogy mindegy mi, csak stresszes ne legyen és a testemet ne vágja tropára. Szóval már a kukás állással szemezgetek, így visszanézve siralmas. Informatika érettségi 89% matek 77% volt, kb 3 hónapot bírtam az egyetemen, mert már durva depresszióm volt és a betegségem is nagyon akadályozott(szinte mindig aludtam), anyagi támogatás meg nulla. Az informatika sajnos már kifejezetten taszít, nem lelek semmi örömöt benne. Elektromos szekrényépítőként dolgozzam még 4 évet Magyarországon, azt szívesen csinálnám még, de nincs nyelvérzékem és nem tudom magam B2 fölé tornászni, így ez külföldön nem opcionális. Egyedül csak az angol nyelv érdekel még, azt szívesen tanulnám hobbiból is, kb B2-ig akarom majd valamikor elsajátítani.
2020. dec. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem akartam lenni, csak otthon tenni-venni, aztán közgazdász-elemző lettem, de most végre otthon vagyok kisbabával :)
2020. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
filozofus,iro,motivacios eloado, life coach, youtuber vagy pszichologus 16f
2021. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus szerettem volna lenni fiatalkoromban, anyakönyvvezető lettem.
2021. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Én állatokkal akarok. Békén hagynak, őszinték, nem dumálnak, hálásak.

Pár éve rájöttem, hogy tengerbiológusnak elmennék. Az nem egy kapkodó,idegbeteg meló, kellemes a környezet is, gyakorlatilag nekem hobbym lenne.


De itt sajna nincs tenger, én meg hülye vagyok és túlkoros is ahhoz, hogy belevágjak így 30+os fejjel...

2021. jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Ja, amúgy titkárnőként rohadok egy állami cégnél....(35ös voltam.)
2021. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Világ életemben újságíró szerettem volna lenni, és sok-sok kitérő után végül nagyjából az is lettem. Azért csak nagyjából, mert 15 éve végeztem el egy sulit is ezzel kapcsolatban, de csak az elmúlt néhány évben kezdtem el ténylegesen ezzel foglalkozni, és azóta annyit változott ez a terület, hogy amit én csinálok, azt csak nagy jóindulattal lehet újságírásnak nevezni. De mindegy, szeretem, bár ha a férjem nem keresne jól, megélni nem tudnék belőle.
2021. jan. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!