Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki mivel szeretne vagy szerete...

Ki mivel szeretne vagy szeretett volna foglalkozni? Most mivel foglalkozol?

Figyelt kérdés

Milyen korú és nemű vagy?

Szép napot 🙂



2020. máj. 24. 11:26
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban animátor akartam lenni nagyon sokáig.

Nem mentem messze, középsuliban képzőművészetet tanultam, most művészetterapeutának készülök

(Gyógypedagógiát tanulok)

2020. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Kihagytam, lány vagyok
2020. jún. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Jó pofánverős kérdés. 😃😃
2020. jún. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Színész szerettem volna lenni, programozó lettem. 21/N
2020. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekként: énekes, régész, vegyész, grafikus.

Végül vendéglátást tanultam, bár az nem volt az álmaim között és nem is szeretem, illetve sosem dolgoztam benne.

Jelenleg ismét átképzésen gondolkozom.


45/n

2020. jún. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Énekes szerettem volna lenni gyerekkoromban. Pénzügy-számvitel diplomát fogok szerezni 1 hónapon belül és valószínűleg számviteli területen fogok elhelyezkedni. Habár énekes is vagyok, de eddig sokkal több pénzem ment el erre az elfoglaltságra, mint amennyi visszajött. Ez a zenélésre általánosságban igaz, ha valaki nem profi szinten űzi. Még remélem, hogy lesz ebből valami, habár 22 éves vagyok, és semmi zenei képzettségem, csak az itthoni 'önképzés'.

(ez a kérdés annyira érdekes) :)

2020. jún. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nő vagyok. (26-os)
2020. jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Rajzfilm készítő akartam lenni, de eladó lettem egy kínaiban....

Hát nem épp a kedvencem de legalább nem gyárban rohadok :D

2020. jún. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Érdekel sok minden.

Először informatikàval akartam foglalkozni még gyerekként, el is végeztem egy informatikai gimit, de annyira nem jött be.

Aztán sokáig kamionos akartam lenni, vagy minimum valamilyen futár, de nem lehet jogsim. :)

Aztán gondoltam elmegyek tanárnak, de nagyon rosszul keresnek, szóval erről letettem.

Elkezdett érdekelni az építőipar, ezt el is kezdtem tanulni, de ez sem járható út életem végéig, pályakezdőként pedig tudom, hogy soha nem fogok kelleni sehova, pedig ezt tényleg szeretem + jogsim sem lehet, oda pedig kell a saját autó.

Most egyetemre akarok gyűjteni, rendőr akarok lenni, de itt is akadály, hogy nem lehet jogsim... Talán megpróbálkozom vele újra, ha egy millióba kerül majd akkor is, de nincsen most ennyi pénzem, szóval ha végeztem a sulival, akkor megyek szerintem valami aljamunkát végezni, hogy legyen jogosítványra(ha egyáltalán meglesz, vagy valóban bebizonyosodik gyakorlatban is, hogy nem lehet). Ha meglenne, akkor meg elmennék egyetemre. Ha nem lesz meg, akkor szerintem felhúzom magamat, mert nem fogok megrohadni egy gyárban életem végéig, és végig nézni azt, hogy körülöttem mindenki sikeres, én meg egy csicska vagyok(mert jelenleg is ebben a helyzetben vagyok, de még legalább tudok rajta változtatni).

2020. szept. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 aldiss válasza:
100%

Pszichológus szerettem volna lenni, de könyvtáros lettem.


Most targoncás vagyok egy gyárban (3x könyvtáros fizetésért) és természetgyógyásznak tanulok.


41F

2020. dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!