Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért bunkó a munkások többsége?

Invader Nik kérdése:

Miért bunkó a munkások többsége?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés főként a gyári munkásokra jellemző.


Azt értem hogy valaki nem tud, vagy éppen nem akar különböző okok miatt továbbtanulni és megelégszik azzal a kétkezű munkával ami van. (Ez szintén egy becsületes munka.)


De miért van az hogy általában, különösen gyárakban elképeztően alpáriul viselkednek, egyfolytában csak a szexről és nőkről beszélnek, lenézik a másikat, semmi lelkesedés nincs bennük, tipikus az "úgyis óra bérben vagyunk" mentalitás és esetenként még munka közben is isznak (alkoholt).



2020. jún. 1. 10:28
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Jah igen azok még ezeknek is a legaljai. Kinézik a régiek kozul ki a vezető alkat. Annak nyalnak de melóba 0. :)
2020. jún. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Az alkoholt leszámítva, az összes irodai munkahelyemre is igaz, amit leírtál.
2020. jún. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Persze irodába is bejut sok féreg. Tudnék mesélni. :D

Az ilyennek felkeresném az anyját oszt jól elmesélném neki mekkora szarmupacot nevelt. :D

2020. jún. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Van a modoros ember es a modoroskodo melyek fellelhetőek mindket munkas formanal irodista vs gyari droid. Nos a gyari droid kicsit fesztelenebb kornyezetben igaz alparibb de őszinte is az oda mondja h bm te..de azt ugyis gondolja. Irodista droidnal jatekszabalyok vannak a puccos kornyezetbe persze ugyanugy mocskos a szaja oltonybe kosztumbe haza megy kinyitja a sőrt bedob egy xanaxot es eljatsza a modoros nyakkendos verebet a kifinomult de ugyanakkor kepmutato, ketszinu masoknak alá pakolo, kipletykazó de modoros emberket. Otthon a 4 fal kozott vagy ceges bulin ugyanaz az aljas mocskos kepu troger csak vhol lehet vhol nem.
2020. jún. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Gyárba készülök, mert egyetemre akarok menni, és ahhoz nagyon sok pénz kell. Nem hiszem, hogy bunkó lennék.
2020. jún. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Egyetemre készülsz és egy egyszerű kérdést nem tudsz értelmezni? Nem az összes, hanem a többsége. És el kell hogy szomorítsalak, de ez tényleg így van. Itt egy rövid történet, el helyezkedtem a szakmában asztalosként, ahol voltak lakatosok is de az ebédlő közös volt. El jött az ebéd idő de én nem voltam éhes és be szaladtam a telefonom ért meg a cigimért. Mire az egyik 50 év körüli lakatos megszólalt. "öcsi te nem eszel" erre értelmesen el mondtam neki hogy nem vagyok éhes. Erre "de cigizni azt tudsz hogy a rák egye ki a gyomrodat" és hozzáteszem életembe nem beszéltem vele ;)
2020. jún. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

36-os, igen elég sok bunkó van közöttük, ez tény. Én is dolgoztam építkezésen is, és hadd ne részletezzem, hogy még a főnök is hogy beszélt velünk...(A főnök egyébként segédmunkás volt 10 évig, és úgy lett vállalkozó). Hát a többi emberét még inkább hagyjuk.

Ennek ellenére én építőipari szakmàn végeztem, és ott az osztálytársaim nagyon rendesek voltak. A gyárimunkàsok között is lehet bunkó, flegma, stb. De nagyon sokáig szerződésben voltam egy munkaközvetítővel, ahol az irodába ilyen tipikus pi csàk ültek, és elég "szépen" beszéltek ott minden emberrel. Pedig elvileg ők "tanultak" voltak.

35-ös voltam.

2020. jún. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Én is mint említettem építőiparban végeztem. Minden osztálytársam normális volt. Ez a bunkóság inkább a felnőttek re vonatkozik mert azt hiszik ha ők ott robotolnak 20 éve 130 ezer forintért akkor ők az atyaúristenek. Aztán egy négy lába van asztal de nem szék kérdésre sem tudják a helyes választ
2020. jún. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

"Erre "de cigizni azt tudsz hogy a rák egye ki a gyomrodat" és hozzáteszem életembe nem beszéltem vele ;)"

Szerintem ez inkább vicces, mint bunkó.

2020. jún. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

38: Azért szakmunkás és szakközépiskola között is van különbség. Feltételezem, hogy az épíőipari képzést szakközépben végeztem.


39: A hangsúly ott van, hogy még életébe nem beszélt vele. Evvel én is így vagyok, hogy akivel még egy büdös szót nem váltottam, az ne viccelődjön velem, pláne nem ilyen stílusban.

2020. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!