Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért bunkó a munkások többsége?

Invader Nik kérdése:

Miért bunkó a munkások többsége?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés főként a gyári munkásokra jellemző.


Azt értem hogy valaki nem tud, vagy éppen nem akar különböző okok miatt továbbtanulni és megelégszik azzal a kétkezű munkával ami van. (Ez szintén egy becsületes munka.)


De miért van az hogy általában, különösen gyárakban elképeztően alpáriul viselkednek, egyfolytában csak a szexről és nőkről beszélnek, lenézik a másikat, semmi lelkesedés nincs bennük, tipikus az "úgyis óra bérben vagyunk" mentalitás és esetenként még munka közben is isznak (alkoholt).



2020. jún. 1. 10:28
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Hát ja, az ilyen emberek amúgy mindenkihez úgy állnak, mintha valami közvetlen családtaghoz beszélnének.
2020. jún. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
41: És ha mondom neki, hogy "Figyu! A haverjaiddal viccelődjél!", eléggé fel tudják magukat húzni, mert az ő szemszögükből nézve elképzelhetetlen, hogy valaki ne díjazza a humorizálásukat. És van, hogy visszakérdez "Miért? Én nem vagyok a haverod?". Sose tudtam eldönteni, hogy csak heccelődésből vagy komolyan.
2020. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Ennek az irodai, nők közötti változata, hogy fullra megy az intimpistáskodás, mert nem lehet neki megmagyarázni, hogy nem vagyunk barátnők vagy családtagok, és nem tartozik rá a magánéletem meg a testi működésem minden részlete + engem se érdekel az övé. Ha megmondod neki, hogy nem érdekel, akkor le vagy antiszociálisozva + legközelebb úgyis fújja tovább.
2020. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!