Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szoktatok törölni közösségi...

Szoktatok törölni közösségi oldalakról olyan volt kollégákat, akivel nem volt jó a kapcsolatotok, és halistennek már nem dolgoztok együtt?

Figyelt kérdés

Én mindig törlöm az ilyeneket, mert nem jó érzés, ha rájuk téved a szemem. Csak ma az egyik rákérdezett... Mondtam neki hogy bocsika, de előtte sem voltunk szimpik egymásnak, és most, hogy már soha többé nem látjuk egymást, minek maradna az ismerőseim között?


Ti mit csináltok ilyenkor, amikor nem szívesen gondoltok bizonyos emberekre, de. Ismerőseid a közösségi oldalakon?


2020. jún. 5. 22:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Persze, azt sem akarom, h ő kövesse a dolgaimat, mert persze letilthatom, de inkább az a biztos, ha nincs a listán (a face újításai azért tudnak félremenni és nem kockáztatok, hogy ki mit lát egy-egy újítás után a másikból). Meg én egyáltalán nem vagyok rá kíváncsi semmilyen módon alapból nem akarom az ismerőseim között tudni. Minek?
2020. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Jóformán mindet töröltem akikkel nem voltam jóba. Egy csaj van akit nem töröltem, vele semleges volt a viszonyom, beszélgettünk néha de ennyi.
2020. jún. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ha valamelyik kolléga nem szimpi alapból be se jelölöm
2020. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Így van,ahogy az utolsó írja,ha nem szimpi,be sem jelölöm.

Most már jóval szigorúbb vagyok,mint az elmúlt években.

2020. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
nem szoktam...sok olyan ismerosom van, akikkel nem voltam puszitars...nem lajkoljuk egymast, semmi.. ennyi..majd letorolnek ha akarnak.
2020. jún. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Megnyugodtam, hogy nem én vagyok ufó akkor. 😉😊 Nem én jelöltem be őket, hanem ők engem. Csak most hogy az egyik rákérdezett, töröltem e őt, elbiznytalanodtam, hogy ez abnormális dolog volt e részemről, de most megnyugodtam, hogy nem. 😊 Köszönöm még egyszer.
2020. jún. 5. 22:57
 7/21 anonim ***** válasza:
Alapból nekem kizárólag pár családtag, néhány barát van. Munkatárs, kolléga soha. Nem keverem a munkát és a magánéletet.
2020. jún. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Akivel nem vagyok jóban, azt vissza se jelölöm.
2020. jún. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az ok, de amikor bekerulsz egy új helyre, és bejelolnek kollégak, akkor meg nem todod hogy milyen lesz a viszony köztetek. Én nagy céghez kerültem, 70 ember jelölt be. A végén mikor eljottem, azt a három kártékony embert eltavolitottam. Ők amúgy sem örvendenek nagy népszerűsegnek. De én a bejelolesemkor még nem tudtam, hogy velem is ocsmány módon fognak viselkedni.
2020. jún. 6. 11:47
 10/21 anonim ***** válasza:
Pontosan, ezek általàban menet közben szoktak kiderülni, így mikor bejelölnek, sokszor még nincs ok arra, hogy ne jelöld vissza, így mikor úgy esik, törlöm.
2020. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!