Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan viselkednel olyan...

Hogyan viselkednel olyan helyen ahol bunkon viselkednek veled?

Figyelt kérdés
Gyakorlatra járok egy ideje egy helyre viszont mindenkinek egyszer már bemutatkoztam mégsem ismernek rám. Plusz most egy másik részlegbe kerülök ugymond ahol nagyon bunkok velem. Ezt onnan tudom, hogy párszor a gyakorlat alatt volt dolgom azon a részlegen és tök bunkok voltak. Konkrétan nem köszönnek.. viszont nekik kéne betanitani, dehát igy..
2020. jún. 8. 12:10
 1/9 anonim válasza:
100%
Ha nem köszönnek vissza én sem köszönnék többet nekik. Panaszold be Őket a főnöküknél és viselkedj velük pont ugyanolyan bunkón, ahogy Ők viselkednek veled.
2020. jún. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem köszönnek vissza, köszönj mégegyszer, hangosabban.

Jó napot. *semmi* JÓ NAPOT KÍVÁNOK! Lehetőleg úgy, hogy szemkontaktust is felveszel. A lényeg, hogy te ne érezd magad rosszul, ne érezd magad hibásnak!

2020. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy egy a fönökünk..és én a fönök jofejsége miatt tudok a munka mellett gyakorlatra járni a cégen belül.. tehát ez kilöve.. a másik meg ma direkt eljátszottam ezt hogy 2x jo hangosan köszöntem.. semmi.. meg akik be kéne hogy tanitsanak néznek mint borju az ujkapura... bunkok nagyon. Egyik kolléganömmel mentünk oda neki köszöntek nekem meg semmi.. csak bámultak...meg tudjátok olyan nem kedvesen néznek..
2020. jún. 8. 12:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel hogy Zoli a neved. Ha eljátszottad hogy 2x hangosan köszönsz, utána köszönj vissza magadnak meghangosabban hogy "szevasz Zoli". Hátha eszreveszik magukat, jobb ötletem nincs...
2020. jún. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
100%
Extra giga mega kedvesen és udvariasan. Hidd el, az idegesíti őket a legjobban.
2020. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A többség nem jegyzi meg valaki nevét, akit egyszer bemutattak, aztán nem is nagyon találkozik vele. Viszont ha normális köszönésre vissza se köszönnek, az gáz
2020. jún. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Örülj, ha nem köszönnek, legalább megúszod tőlük ennyi bunkósággal.
2020. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nő ilyen, akkor visszabunkóznék neki.
2020. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sose értettem miért jó bunkozni a másikkal, főleg az ujjakkal.. Ha hozzánk jött valaki új akkor én mindig nyitott voltam mert belegondoktam hogy amikor én voltam ott a kezdő milyen rossz volt és én nem akarok senkivel sem mocsok lenni, amugy sem tudnék mert nem vagyok ilyen 😅😅
2020. jún. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!