Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szereted a munkádat? Ha nem...

Szereted a munkádat? Ha nem szereted, akkor is próbálod inkább elviselni vagy inkább felmondanál?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a munkámat, mert nem érdekel annyira és a főnök sem jó. De mások azt mondták, inkább próbáljam megszeretni, legyen más a hozzáállásom, mert a fizetés jó és biztos állás. Ti mit tennétek?

2020. jún. 16. 19:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem szeretem, de fizetnek érte. Ezért amíg nincs más módszer rá, hogy fizessem a számlákat, nem mondok fel.
2020. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a hobbim a munkám, szóval imádom.
2020. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Sunshinedoll ***** válasza:
89%
Nem álmaim munkája, de összességében szeretem, mert sokrétű és változatos, jó kapcsolati rendszert lehet vele kialakítani és normál esetben sokat utazok, amit én kifejezetten szeretek. A városban ennél jobban fizető munkát ami passzol a szakmámhoz, nem tudnék találni.
2020. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A mostanit nem különösebben szeretem, de nem is utálom. Egyelőre jó, amíg nem találom ki, hogy.mit kezdjek magammal. Ha kitaláltam, majd váltok. Neked is ezt ajánlom.
2020. jún. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!