Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez most beszólás vagy vicc...

Ez most beszólás vagy vicc akart lenni a főnökömtől?

Figyelt kérdés
A főnököm mindig rohan az irodaházban, alig látni. Végre elcsiptem akkor is épp futólépésben sietett vhová. Szólítottam megállt, erre én mondtam neki h mehetünk közben. (Azaz aközben miközben én mondom a mondandóm) Erre azt mondta, "köszönöm, hogy megengeded" de ezt olyan vicc stilusban ergo nem igazán tudtam eldönteni hogy ez most az akart lenni hogy ne én döntsem el mit csináljon (holott kedveskedni akartam azzal hogy haladhasson tovább miközben én beszélek tovább) vagy tényleg tetszett neki és viccként fogta fel.
2020. jún. 17. 12:06
A kérdező szavazást indított:
beszólt
viccként fogta fel
31 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerjük a főnököd és nem voltunk ott, sem a hajlejtést, sem a gesztusokat, mimikát nem érzékeltük. Így erre csak te (és Ő) tudhatod a választ. Értelmetlen még tippelni is
2020. jún. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Írtam hogy vicc stílusban. Ez azt jelenti hogy enyhe fejhajlítás mosollyal.
2020. jún. 17. 12:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszát kiegészíteném még azzal, hogy nem tudjuk milyen kapcsolatban vagy a főnököddel.
2020. jún. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1 hónapja vagyok a cégnél kedves ember egyébként de nem beszélünk sokat.
2020. jún. 17. 12:15
 5/11 anonim ***** válasza:
27%

Arra asszocialt hirtelen, hogy te akarod neki megmondani hogy mit tehet mit nem, de joindulattal nem feltetelezi ezt rolad, ezert elnevette a gondolatpt is azaz viccet csinalt belöle de azert kimondta a felettes ént, hogy éreztesse biztos ami biztos tudd hol a helyed.



Csak mert en us belefutottam a fönökömmel ilyen total ketertelmü veletlen rosszul elsült mondatommal, mindkettönknek abban a pillanatban leesett hogy maskepp is ertelmezhetö lenne, de benne hasonlo esetben mégis volt annyi tartas vagy gàt hogy ezt nem tette szova viccként sem. Latta hogy hah nem ugy ertettem ahogy lehetne mèg ertelmezni es nem kezdett ezen vicc szinten sem lovagolni. Nem akarta ereztetni azt hogy kellemetlenül erezzem magam egy felresikerült megjegyzes miatt.

Intelligens és tapintatos volt egy pillanat alatt a reakcioja.

2020. jún. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Poén volt. De ha véletlen nem, akkor sem kell komolyan venni.
2020. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Arra asszoacialt hirtelen...."



Pontosan leirtad amire gondoltam.

2020. jún. 17. 12:30
 8/11 anonim ***** válasza:

*amugy nalam ez a megjegyzes ara vonatkozott hogy hozott irto sok munkat en meg pont örültem neki mert szeretek pörögni(utàlom az àllàsidöt)es örülök ha ki tudom hsznàlni az idöt es a kapacitàsom munkaidö kihasznälàs cimmel amugy is napi jelentest kell irni, erre meglatva a munkat hirtelen azt mondtam hogy hu de jo en szeretem kihasznalni az idöt es mindent. Vagy vmi ilyen szerencsetlenül megfogalmazva. Mire ebböl azt is ki lehetett volna hozni hogy a fönököt vagy munkahelyet is vagy embereket kihasznàlom.

De lejött neki abban a pillanatban hogy nem ugy ertettem, csak szerencsetlenül fogalmaztam.


Es nem kezdett rl ezen viccelödni meg erre utalgatni sem csak hogy nem akart kellemetlen helyzetbe hozni veletlenül sem.

2020. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5%
Poénnak tűnik, de érzékeltetni akarja, hogy ő a felettesed. Vagyis k_csög. Normális ember nem akarja éreztetni, csak azokkal, akik megérdemlik.
2020. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

6. Azért egy vicc fönök-beosztott viszonyban is mondanivalot tartalmaz megha vicc is.

Tapintatosabb lett volna szerintem ha nem livagol rajta kimondva.

2020. jún. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!