Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmentek volna dolgozni a...

Elmentek volna dolgozni a helyemben?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs munkám ez igaz, de jövő héten már vélhetően mehetek dolgozni. Egy építkezési vállalkozó napi 600/700 Ft órabért kínált. 7-17-ig. Ennyiért nem mentem el dolgozni, mert korábban dolgoztam már ács-nak napi tizenkét ezer forintért. Ráadásul még az utazást is nekem kellett volna állni. Én úgy vélem van egy határ, építőiparban azért tízezer alatt nem megyek el senkinek, mert ez nem fűnyírás! Veszélyes, nehéz elemek, magasság, aki volt már tudja miről beszélek! Csak ezt egy ismerős ajánlotta segítő szándékkal, de akkor is azért nehogy már 6-7 ezer forintért robotoljak tíz órákat, utána meg még tekerjek le 5km holt fáradtan.

#Munka, építkezés
2020. jún. 26. 15:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Gondolom egy kész főnyeremény lehetsz munkavállalóként, ha ez volt a legjobb ajánlatod.

Ha tudsz bevétel nélkül élni, akkor nyilván nem kell elvállalni. Bár ha nem, akkor sem muszáj belegondolva

2020. jún. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Kész főnyeremény vagyok pontosan! Főiskolai diplomám van, jo kötésű gyerek vagyok. Lesz jobb is, egyébként telefonon beszéltünk.
2020. jún. 26. 19:21
 13/21 A kérdező kommentje:
Ilyen alapon elmehetne bárki a bányába is dolgozni napi kétezer forintért. Egyébként ha a fuvart tudná állta volna lehet bevállalom. Egyébként segédmunkás építőiparban tízezer alatt sehol nem mozdul ki, az átlag 12-15 között van. Fele annyi pénzért nem dolgozok, mert hatványozottan jobb vagyok, és még utána oldjam meg a hazautazást is. Lehet leszakad az ég, stb. Lesz jobb is, ebben biztos vagyok.
2020. jún. 26. 19:34
 14/21 A kérdező kommentje:
Előzőleg idény munkásként suli mellett ács- nak dolgoztam! Napi 12-ben, soha nem volt rám panasz sőt, de nem kell itt bizonygatnom senkinek semmit. Végül is elfogadható az első válaszoló álláspontja is. Bár hosszú távon nem buli.
2020. jún. 26. 20:52
 15/21 anonim ***** válasza:

De nem értem akkor mi a kérdés. Te ezt eldöntötted, más ember véleménye nem érdekel, főleg ha nem egyezik veled.

Ha főnyeremény vagy, miért nem dolgozol a szakmádban? Ott is alapelvárás a napi 15 ezer? Miből élsz?

2020. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Érdekel ezért tettem fel a kérdést. Olvasd vissza a válaszom, azt írtam az első válaszoló véleményével valamelyest egyet tudok érteni. Pályakezdő vagyok, munkanélküli. Nem várok el napi 15-öt, ilyet sehol nem írtam! Azt írtam 12-15 között van az átlag ebben a munkakörben. Eddig suli mellett 12 kaptam, ács mellett. Egy új vállalkozó pedig napi 600/700 Ft kínált volna tíz órában plusz oldjam meg az utazást, ami szerintem inkorrekt volt. Lényegtelen köszönöm a válaszokat.
2020. jún. 26. 22:29
 17/21 A kérdező kommentje:
Itt mindenki úgy osztja az észt,mintha mérföld kövekkel okosabb lenne tőlem, vagy többet érne! Mi közöd van ahhoz, hogy miből élek? A kérdésre szerettem volna választ kapni, korrekt-nem korrekt! Nem személyeskedni, hogy főnyeremény vagyok meg ilyenek! Lényegtelen nem vállaltam el, picit furdalt a lelkiismeret, mert alapvetően nem vagyok lusta. Lényegtelen keresek jobbat, idők kérdésre. Köszönöm a válaszokat.
2020. jún. 26. 22:34
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem azt kérdezted, hogy korrekt-e, azt kérdezted, hogy más elment volna-e ilyen feltételekkel dolgozni. Ha valaki azt mondta igen, rögtön leszóltad, hogy ennyi erővel a bányába is mehetne bárki... Ezekután milyen válaszokat vártál?
2020. jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Jól va
2020. jún. 27. 15:03
 20/21 A kérdező kommentje:

Jól van ügyes vagy...

Ezért nem éri meg ide kiírni semmit, mert olyan emberek adnak választ, akik még életükben nem fogtak a kezükbe egy kalapácsot sem, közük nincs az egészhez.. Ez méltatlan fizetés ilyen munkáért. De elmegyek, mert most nincs jobb. Amint lesz jobb váltok!

2020. jún. 27. 15:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!